جواب تند آقای حمید گودرزی به رسواسازی های شریک زندگی اش + مصاحبه صوتی (2 عکس)

پاسخ تند حمید گودرزی به افشاگری های همسرش + مصاحبه صوتی

واکنش آقای حمید گودرزی به نامه همسرش

خبرها درباره زندگی هنرمندان همیشه برای مردمان گیرا بوده و هست . داستان طلاق هنرمند سرشناس آقای حمید گودرزی که توسط خود ایشان رسانه ای شد به یکی از موضوعات روز درباره زندگی هنرمندان مبدل شده است . صبح روز 21 تیرماه 1395 نامه ای با عنوان همسر آقای حمید گودرزی در رسانه های مجلسی و غیررسمی کشورمان انتشار داده شد. که در نوشته آن، ماندانا دانشور همسر آقای حمید گودرزی جملات عجیبی درباره طلاقش از آقای حمید گودرزی و این که پس از بازگشت به کشورمان دادخواست طلاق را به دادگاه ارائه خواهد کرد مصرف کرده بود.

تصویر و عکس شماره 1 ⇩

واکنش آقای حمید گودرزی به نامه همسرش

در فایل صوتی زیر واکنش حمیدگودرزی را قادر هستید گوش دهید.

(سابقه خبر ) افشاگری ماندانا دانشور از آقای حمید گودرزی

چندین هفته قبل بود که خبر طلاق این زوج در خروجی خبرگزاری ها قرار گرفت، گودرزی دلیل این طلاق رو علاقه همسرش به مهاجرت و زندگی در خارج ز کشور اظهار کرد، اما ماندانا دانشور در ایالات متحده با نامه ای علیه رفتار او دست به افشاگری زد.

ماندانا دانشور در نامه ای که ارسال کرده است در خصوص اتفاقات میان وی و آقای حمید گودرزی نوشت :

بعنوان پاسداری از شراف خانم کشورمان باید اعلام کنم، زندگی من و آقای حمید گودرزی مدت ها قبل به پایان رسیده بود ولی از آن مکانی که من خانم کلاسیک ایرانی هستم با سیلی صورتم را سرخ نگه می داشتم و برای حفظ زندگی خود می جنگیدم

اما متاسفانه با سواستفاده هایی که از من شد تصمیم به ترک کشورمان گرفتم، که دوری از وطنم برایم سخت ترین چیز امکان می دارد در حال حاضر به خاطر عدم تعادل همسرم صلاح را در این نگاه کردم تا مدتی در راه دور باشم که خبر طلاق خود را در رسانه ها خواندم در صورتی که هنوز طلاق ما حتی به دادخواست اولیه نرسیده که این خود یکی از بی احترامی های بزرگ وی به من بوده که از همین جا اعلام می کنم طلاق خود را پیگیری می کنم

و بزودی خبر درست را به گوش شما منتقل میکنم اما آگاهی بدارید هیچ خانم یا مادر ایرانی در شرایط حتی سخت، زندگی خودر ا ول نمیکند. آگاهی بدارید به من و روح من چه کذشته که چنانچه بخواهم نقل بکنیم خود یک جلد کتاب 500 برگی می شود در مکانی که مورد تهمت قرار گرفتم و از غیرت مرد ایرانی خبری عدم ! از همه چیز خود گذشتم و تنها با یک چمدان از زندگی که خود آن را ساخته بودم آمدم بیرون.

گفتنی است که چندی قبل آقای حمید گودرزی در مورد دلیل طلاق از همسرش به هواداران نگاشته بود :

حمله طرفداران آقای حمید گودرزی به صفحه وی برای اطلاع از دلیل جدایی آقای حمید گودرزی و ماندانا دانشور وی را به واکنش واداشت .
این طوری که آقای حمید گودرزی در صفحه خود اعلام کرده دلیل طلاق آقای حمید گودرزی از همسرش ، فشار ماندانا دانشور برای خروج از کشور بوده و خروج همسر آقای حمید گودرزی از کشورمان دلیل طلاق آقای حمید گودرزی و همسرش اعلام شده است .

تصویر و عکس شماره 2 ⇩
تصویر و عکس پاسخ تند آقای حمید گودرزی به افشاگری های همسرش + گفت و گو صوتی

انتشار خبر طلاق آقای حمید گودرزی در اینستاگرامش

پاسخ تند آقای حمید گودرزی به افشاگری های همسرش + گفت و گو صوتی

-نظرات شما مايه دلگرمى ماست-

تهیه کننده: آفتاب ف.

درباره بازیگران و چهره ها در بخش فرهنگی و هنری سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

اين همه عکس می و نقش نگارين که نمود ««« »»» يک فروغ رخ ساقيست که در جام افتادجواب تند آقای حمید گودرزی به رسواسازی های شریک زندگی اش + مصاحبه صوتی (2 عکس)


TT / 160 --- TP / 30%

گردآوری شده توسط : آفتاب ف.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : صوتی
برچسب ها : گودرزی

مطالب مرتبط