فرهاد ظریف: اطمینان می دارم دیگر کسی با من تماس نمی گیرد

فرهاد ظریف درباره شرایط تیم والیبال بانک سرمایه در آستانه فصل تازه لیگ برتر والیبال ایران بیان داشت:تیم بانک سرمایه مدعی عمده قهرمانی است و با توجه به پتانسیل و بازیکنانی که در اختیار داریم قادر هستیم قهرمان لیگ شویم.

وی اضافه کرد:به جز تیم ما، پیکان و شهرداری ارومیه و همین طور شهرداری تبریز جزو تیم هایی هستند که شانس قهرمانی دارند. کنار این تیم ها، چندین تیم ناشناخته مثل اراک و ساری هستند که باید عملکرد آنها را در لیگ دید.

لیبرو تیم والیبال بانک سرمایه درباره انتقادات نفرزاده از مخارج میلیاردی برخی تیم ها تصریح کرد:متاسفانه نفرزاده گفتمانهایی کرده که بیشتر به دنبال مطرح کردن خودش است. او دو سال در لیگ نبوده و حالا می خواهد جبران مافات کند. وقتی که سایر تیم ها در استراحت کن بودند تیم بانک سرمایه به دنبال جذب بازیکنان مورد نظرش بودو این مسئله هیچ ایرادی ندارد. حین اینکه ما تنها 4 ملی پوش داریم که حتی از نظر تعداد ملی پوش، تیم پیکان در صدر است.

تصویر و عکس شماره 2 ⇩
تصویر و عکس خدا حافظی ظریف از تیم ملی والیبال

ظریف اضافه کرد:بازیکنان ستاره، باید پول بگیرند و به نظر من پولی که ملی پنهان کن والیبال ایران میگیرند به نسبت زحماتی که برای تیم ملی به عهده گرفتند بسیار کم است.

وی در رابطه با اینکه لژیونر شدن بازیکنان تیم ملی به سود آنها خواهد بود یا خیر گفت:چنانچه ستاره های تیم ملی لژیونر شوند به ضرر آنها خواهد بود. اما برای بازیکنان جوان مفید است. چرا که قادر هستند تجربه بیشتری کسب کنند. لیگ ایران یکی از لیگ های بزرگ جهان به حساب مییاید و بازی در این لیگ برای هر بازیکنی افتخار به حساب مییاید.

ظریف در پاسخ به این پرسش که آیا از تیم ملی والیبال وداع کرده است، خاطرنشان کرد:تیم ملی برای من خاتمه یافته است و دیگر به آن نمییاندیشم. من چنانچه پس از وداع از تیم ملی دوباره به این تیم برگشتم تنها می درخواستم دل مردمان را خوشحال کنم اما بلایی که تیم ملی سر من آورد دشمنم این کار را نکرد. در حال حاضر هم آگاهی میدارم که دیگر به تیم ملی فرا خوانده نخواهم شد.

لیبرو پیشین تیم ملی والیبال ایران در پایان گفتمانهایش درباره عملکرد لوزانو بیان داشت:من قادر نیستم درباره عملکرد لوزانو نظر قاطعانه بدهم اما آنچه مسلم است لوزانو از کواچ خوب تر بود.