یک سوم حامیان ترامپ در توییتر ربات هستند

یک سوم حامیان ترامپ در توییتر ربات هستند

بررسی ها نمایان میکند یک سوم همه پیام هایی که در توییتر در حمایت از جناب دونالد ترامپ نامزد جمهوری خواهان در رای گیری ریاست جمهوری ایالات متحده ارسال می شود توسط ربات ها دیزاین شده اند.

به گزارش خبرنگار تکنولوژی اطلاعات خبرگزاری فارس به نقل از نکست وب، تحقیقات دانشگاه آکسفورد نمایان میکند دلیل پیروز به چشم آمدن ترامپ بعد از برگزاری مناظره اش با کلینتون در 26 سپتامبر در محیط جایزی فعالیت گسترده بات ها یا ربات های پیام نگار در توییتر بوده است.

ربات های یاد شده در مجموع نزدیک به یک سوم یا 32.7 درصد از کل توئیتهایی را که در حمایت از ترامپ در توییتر ارسال شده بود دیزاین و منتشر نموده بودند و ارسال این پیام ها تا چهار روز ادامه کشف کرد. تعداد پیام های ارسالی این ربات ها در مجموع 576178 نکته تخمین زده میشود.

البته هیلاری کلینتون هم از بات برای ارسال پیام در توییتر بهره میگیرد، اما تعداد کل پیام های ارسالی در حمایت از وی در توییتر 136639 نکته بوده است. بنابراین در مقام مقایسه ترامپ دست به خلافکاری های بیشتری برای ایجاد جوی مثبت در پاسداری از خود در محیط جایزی زده است.

البته معرفی این بات ها کار راحتی نبوده و بررسی ها ثابت کرده آنها عمدتا انبوهی از هشتگ ها را در حمایت از یک کاندیدای ویژه ارسال کرده اند. بهره گیری از انبوه هشتگ ها معمولا علامتی از مدیریت حساب های توئیتری توسط بات ها و نه انسان ها به حساب مییاید.

-------------------------------------

مطلب از : سپند ا.

اقتصادی در بخش سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

زاهد ايمن مشو از بازی غيرت زنهار ««« »»» که ره از صومعه تا دير مغان اين همه نيستیک سوم حامیان ترامپ در توییتر ربات هستند


TT / 47 --- TP / 19%

گردآوری شده توسط : سپند ا.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : ترامپ
برچسب ها : ربات , توییتر

مطالب مرتبط