حدیث فولادوند و گفتگو زیبا با آن


سوال: آیا شما در انتخاب پیشنهادها وسواس دارید؟حدیث فولادوند: نمی شود گفت وسواس, اما انتخاب سریالها و فیلمها نشانگر نوع نگرش یک بازیگر است وقتی ببینم یک سریال یا فیلم سینمایی بسیار بی محتوا است دلیلی ندارد که آن را انتخاب کنم.سوال: حرف آخر؟حدیث فولادوند: امیدوارم گارد ساحلی مورد توجه مردم عزیز قرار بگیرد.

سوال: پس چرا با این وجود هر روز تعدادی زیادی از افراد به این جامعه بازیگری وارد می شوند؟
حدیث فولادوند: هنر چیزی است که باید با علاقه قلبی همراه باشد البته ارائه کار حرفه ای مستلزم فراگیری علوم است اما اول علاقه باید وجود داشته باشد.سوال: فولادوند کدام سطح از جامعه بازیگری است؟حدیث فولادوند: دیگران باید به این سوال جواب دهند انسان همواره دوست دارد که از خود تعریف کند شاید به همین دلیل معایب خود را نبیند به همین دلیل کارشناسان و مخاطبان به این سوال بهتر جواب می دهند.

سوال: چرا کارگردان زن در ایران کم است؟حدیث فولادوند: نمی دانم اما در سینما و تلویزیون و کلا در ایران همواره در تمام عرصه ها به جنس مونث کمتر بها داده می شود این را باید از مسئولان کارگردانان دیگر پرسید. نه از من که عضو بسیار کوچکی از این جامعه هستم.سوال: آیا دستمزد بازیگری کافی است؟حدیث فولادوند: بازیگران اصلا امنیت شغلی ندارند اگر به من در طور سال کاری پیشنهاد نشود منبع درآمدی ندارم بدین ترتیب دستمزدها هر قدر هم که بالا باشد نمی تواند امنیت شغلی را تامین کند.

سوال: آیا شما را در جشنواره امسال می بینیم؟حدیث فولادوند: امیدوارم سوال: آیا حدیث فولادوند به کارگردانی هم فکر می کنند؟حدیث فولادوند: من هنوز در امر بازیگری شاگرد استادانم هستم و چیزهای زیادیست که باید فرا بگیرم به همین دلیل در امر کارگردانی تصمیمی نگرفته ام.سوال: آیا پس از فراگرفتن تمام نکات بازیگری به کارگردانی فکر خواهید کرد؟حدیث فولادوند: هنوز برای پاسخ دادن به این سوال خیلی زود است.

سوال: آیا به مردم قول می دهید که شاهد یک سریال خوب باشند؟حدیث فولادوند: خوشبختانه من تا کنون نه از خودم تعریف های آنچنانی کرده ام و نه از سریالهایی که بازی کرده ام. مردم خودشان می توانند این سریال را ببینند و بعد هم نظر خود را بدهند.سوال: شما هم اکنون مشغول چه کاری هستید؟حدیث فولادوند: هنوز کار خاصی را انتخاب نکرده ام امیدوارم که بتوانم هر چه سریعتر به پیشنهاد ها پاسخ دهم.

سوال: به نظر شما این سریال چه تفاوتی با سریالهای قبلی که در آن ایفای نقش پرداخته اید دارد؟حدیث فولادوند: سریال گارد ساحلی یکی از تجربیات خوب من در امر بازیگری باوده سات. همانطور که گفتم این سریال از لحاظ محتویات و ساختار تجربه ای خوب و به نظر من جدید بود البته سریالهای گذشته ام نیز از چنین مزیتی برخوردار بوده اند.سوال: کار با عوامل سریال چگونه بود؟حدیث فولادوند: خوشبختانه در این سریال با عوامل حرفه ای سرو کار داشتیم و این موضوع موجب شد تا راحت بازی کنم

سوال: آیا این سریاد در ساحل هم فیلمبرداری شده است؟حدیث فولادوند: بیشتر فیلمبرداری سریال در تهران صورت گرفته و تنها فسمتهایی از آن در کنار دریا فیلمبرداری شده است.سوال: گارد ساحلی چه چیزی می خواهد بگوید؟حدیث فولادوند: می خواهد بگوید که مشکلات زندگی بسیار است و می توان با ان کنار آمد در حالی که حل آن غیر قابل باور می نماید.

**************

نگارنده : گل آذين ی.

درباره بازیگران و چهره ها در بخش فرهنگی و هنری سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

حافظ که ساز مطرب عشاق ساز کرد ««« »»» خالی مباد عرصه اين بزمگاه از اوگردآوری شده توسط : گل آذين ی.
تاریخ گردآوری : 2015-12-04
در دسته بندی : حدیث
برچسب ها : فولادوند , زیبا
مطالب مرتبط

نظرات

لطفا نظرات خود را در مورد فیلم و مطلب بالا بنویسید :