حساب 100 امام نتوانست آنطور که باید برای محرومان در راستای خانه‎سازی موفق عمل کند

حساب 100 امام نتوانست آنطور که باید برای محرومان در راستای خانه‎سازی موفق عمل کند

خبرگزاری فارس: حساب 100 امام قادر نبود آنطور که باید برای محرومان در راستای خانه‎سازی کامیاب عمل کند

امام جمعه بیرجند نقل کرد: حساب 100 امام قادر نبود آنطور که باید برای محرومان در راستای خانه‎سازی کامیاب عمل کند.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد از بیرجند، حجت الاسلام والمسلمین علی رضایی بیرجندی سه شنبه شب در دیدار با رئیس کمیته امداد امام خمینی با اشاره به این که امام حسین(ع) سراغ پستی ها و تحقیرها نرفت و به همه آنها نه نقل کرد، بیان داشت: در جامعه انسان های با کرامتی هستند که نمی‎قرار دهند انسان‎ها دچار ذلت و حقارت شوند که کمیته امداد امام یکی از این کلکسیون ها است.

وی، مجموعه امداد را نهادی مقدس آگاهی داشت که در درون آن یک حرکت انقلابی بوجود آمده است و تصریح کرد: امیدواریم این نهاد هیچگاه از تلاش انقلابی که حضرت امام(ره) می خواستند بیرون نرود.

امام جمعه بیرجند با اشاره به این که تلاش و از خودگذشتگی از روز نخست در این نهاد موج می‎زد، افزود: به برکت انقلاب و اخلاص فعالیت های ارزشمندی به وجود آمده است که یکی از آن کمیته امداد امام(ره) است.

رضایی خطاب به مسؤولان کمیته امداد، متذکر شد: نه تنها از کمیته امداد انتظار انقلابی داریم، بلکه تقاضای منحل کردن این نهاد را داریم، چراکه مردمان ما مردمان عزت‎مندی هستند.

وی افزود: از جمله موفقیت‎های امداد این است که با مردمان رابطه برقرار می‎کنند، بنابراین این نهاد اتاق فکر خوبی در راستای جذب امکانات است.

امام جمعه بیرجند به حساب 100 امام اشاره کرد و تشریح کرد: حساب 100 امام قادر نبود آنطور که باید برای محرومان در راستای خانه‎سازی کامیاب عمل کند.

رضایی ادامه داد: خراسان جنوبی از استان‎ هایی است که از لحاظ امکانات در رتبه آخر اما در اموری مانند ایثار، زکات، عتبات عالیات و مدد به هم نوع اولین است.

وی با بیان این که کمیته امداد امام خمینی در قلب و خانه‎های مردمان است، تصریح کرد: اگه معارف دین به درستی تبیین شود و پول‎های نهفته در خانه ‎ها و بانک‎ها بیرون کشیده شود این نهاد خودکفا می‎شود.

امام جمعه شهر بیرجند با بیان این که کشور دچار زیان‎های جدی است، خاطرنشان کرد: مشکلاتی از قبیل آب، ریزگردها، محیط زندگی کرد، بیابان زایی، ناپاکی هوا از جمله مشکلاتی است که در آینده نزدیک شاهد جنگ‎های داخلی در این راستا خواهیم بود که باید توجه مخصوص ای در این امور اتخاذ شود.

*با نظرات خود به ما در پيشرفت خدمات به شما، يارى دهيد*

گردآوری توسط: سرور ا.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

عاقلان نقطه پرگار وجودند ولی
««« »»»
عشق داند که در اين دايره سرگردانند

حساب 100 امام نتوانست آنطور که باید برای محرومان در راستای خانه‎سازی موفق عمل کند

TT / 62 — TP / 17%

نظر دهید