حسینی: به سه امتیاز این بازی احتیاج داشتیم

حسینی: به سه امتیاز این بازی نیاز داشتیم

مدافع گسترشی ها نقل میکنید هر چندین تعطیلی های لیگ زیاد است؛ اما وقفه اخیر لیگ کاملا به نفع تیم شان بود.

به گزارش "ورزش سه"، سیدمحسن حسینی پس از پیروزی پرگل گسترشی ها در بازی هفته هشتم لیگ برتر گفت: «پس از هفته‌ها ناکامی یک برد پرگل داشتیم و اصلی تر از این برد پرگل، بسته نگه داشتن دروازه‌مان بود، همین موضوع باعث شد تا در رده دوازدهم جدول بالا بیاییم. ما منتظر همین برد و روحیه اولیه بودیم.»


او ادامه داد: «برخلاف بازیهای خوبی که در 3، 4 هفته اخیر به انجام رساندیم، نمی‌‌توانستیم در دیدارهای مان پیروز میدان باشیم؛ اما در نهایت با بازی خوبی که مقابل پدیده به انجام رساندیم نتیجه زحمات چندین هفته تمرین و ناکامی‌هایمان را گرفتیم و با این برد همه شاد شدند.»


مدافع گسترشی ها درباره بازیکنان تیمش هم گفت: «رضا خالقی‌فر قادر بود از موقعیت‌های خوبی که برایش به وجود آمده بود، خوب ترین استفاده را ببرد و شیمبا هم پیروزی ما را با گل سوم تثبیت کرد. بازیکنان نسبت به هفته‌های پیش خیلی خوب نمایان ساخته شدند؛ اگرچه می‌توانستیم گل‌های بیشتری هم به ثمر منتقل بکنیم اما تا همین حد هم مییاندیشم همه شگفت انگیز بودند.»


حسینی درباره موقعیت های نابود شده تیمش گفت: «بچه‌ها در ارسال‌ها خیلی به یکدیگر تعارف کردند. به نظر من می‌توانستیم پدیده را با نتیجه 5، 6 گل غلبه کنیم. شاید بازیکنان ما خسته شده بودند و بازی را شل گرفته بودند، شاید کم دقتی کردند و موقعیت‌ها را یا به بیرون یا به دست دروازه‌بان زدند؛ اما به هرحال یک برد روحیه‌بخش به دست آوردیم که این موضوع از هر چیزی اصلی تر است.»


او در پایان در مورد تعطیلی لیگ برتر گفت: «برای ما که چندین هفته‌ای ناکام بودیم، وقفه به موقعی بود و تلنگری بود که بفهمیم در کجای کار ضعیف هستیم و کجای کار را باید قوی‌تر کنیم. به نفع ما که شد! اما این وقفه‌ها طبیعی نیست چنانچه شما بینید، دو تا تعطیلی را رد کردیم و سومی در راه است.»


--براى بالا بردن کيفيت سايت سرزه لطفا نظرات سازنده خود را در انتهاى صفحه براى ما بفرستيد--

گردآورنده : فيروز ح.

ورزشی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

پروانه را ز شمع بود سوز دل ولی ««« »»» بی شمع عارض تو دلم را بود گدازحسینی: به سه امتیاز این بازی احتیاج داشتیم


TT / 49 --- TP / 14%

گردآوری شده توسط : فيروز ح.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : امتیاز
برچسب ها : حسینی

مطالب مرتبط