حسینی: رابطه ما با فدراسیون بوکس کوبا خوب است/ دو مربی به ایران می آیند

حسینی: رابطه ما با فدراسیون بوکس کوبا خوب است/ دو مربی به ایران می آیند

نایب رئیس فدراسیون بوکس گفت: خوشبختانه رابطه فدراسیون بوکس کوبا با ما بسیار خوب است و به امید خدا در آینده‌ای نزدیک دو مربی کوبایی به تهران خواهند آمد.

روح الله حسینی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم عنوان کرد: رابطه ما با مسئولان بوکس کوبا بسیار خوب است و خوشبختانه همکاری خوبی داشته اند. به امید خدا در آینده ای نزدیک دو مربی از این کشور به کشورمان می آیند و بعد از آنالیز یک مربی و یا هر دوی آنها را به کار خواهیم گرفت.

وی ادامه داد: سفارت همکاری خوبی داشته و مشکل خاصی از این بابت نداریم. تنها سوءتفاهم کوچکی پیش آمده بود که رفع شد. همان طور که اشاره کردم رابطه مان با کوبا بسیار خوب است و علاقه داریم که از مربیان این کشور کمک بگیریم.

نایب رئیس فدراسیون بوکس اظهار داشت: در مورد دستمزد این مربیان نیز بعد از اینکه به تهران آمدند، صحبت می کنیم، البته قاعدتا پیشنهاداتی داده اند اما در کل این موضوع بعد از حضور آنها در کشورمان و آنالیز سطح کارشان روشن خواهد شد.

-پيشنهادات شما براى ما بسيار مهم و سازنده خواهد بود-

تهیه کننده: آبگينه ث.

ورزشی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

به روی ما زن از ساغر گلابی ««« »»» که خواب آلوده‌ايم ای بخت بيدارحسینی: رابطه ما با فدراسیون بوکس کوبا خوب است/ دو مربی به ایران می آیند


TT / 0 --- TP / 0%

گردآوری شده توسط : آبگينه ث.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : ورزشی
برچسب ها : کوبا , بوکس , مربی , فدراسیون , حسینی , ایران

مطالب مرتبط