حسینی: نفر نخست ذوب آهن یا دستیاری برایم تفاوتی ندارد/ دل باخته ورزش فوتبال می باشم

حسینی: نفر اول تیم ذوب آهن یا دستیاری برایم فرقی ندارد/ عاشق فوتبال هستم

سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن نقل کرد: من فوتبال را پسندم و برای من سرمربی یا مربی بودن تفاوتی ندارد و تنها از فوتبال لذت می‌برم.

سرزه به نقل از تسنیم خبر می دهد از شهر اصفهان، سید مجتبی حسینی پس از پیروزی تیمش مقابل پدیده مشهد بیان داشت: شروط روحی دشواری داشتیم و تیممان تحت فشار بود. باید این در این بازی پیروز می شدیم و بازیکنانم فوتبال بسیار خوبی ارائه دادند و قادر بودیم یک رقیب چغر و بدبدن را ببریم.

وی اضافه کرد: از تمام عوامل باشگاه و بازیکنانم که با قلب خودشان بازی کردند و تمرینات خوبی به انجام رساندند سپاسگزارم. این رتبه چهارمی کمترین حق ما بود. سطح توقعات مردمان از ذوب آهن زیاد می باشد و خوشبختانه قادر بودیم با حرکتی گروهی تکلیف خودمان را به انجام رسانیم.

سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن اطراف اولین تجربه سرمربیگری و حس خود در این مورد نقل کرد: من فوتبال را پسندم و برایم سرمربی یا مربی تفاوتی ندارد و تنها از فوتبال صفا میکنم. نفر اول بودن فشار بسیار زیاد تری را روی دوش آدم میگذارد، البته به هنگام موفقیت نیز بسیار شیرین می باشد.

وی ادامه داد: یکی از دلایلی که در ذوب آهن ماندم به دلیل بازیکنان تیم بود چون احتمال داشت که مربی دیگری بیاید و نقل بکند این تیم را من نبستم و این طوری حق بازیکنانم ضایع می شد.

حسینی اضافه کرد: در این فصل بازیکنان مصدوم بزرگی داشتیم ولی به جوانان اعتقاد داشتیم و ثمره این اعتماد را نیز گرفتیم.

سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن درباره احتمال آسیایی شدن ذوب آهن و این که آیا واقعا به فکر تقویت تیمش برای سال بعد می باشد یا خیر نقل کرد: حقیقت این می باشد که هنوز به این بحث فکر نکردیم و باید نگاه بکنیم در بازی فینال جام حذفی چه اتفاقی می افتد.

وی در جواب به این که آیا واقعا در آغاز فصل هدف گذاری ویژه ای برای جایگاه تیمش داشته یا نه بیان داشت: حقیقت این می باشد که در آغاز فصل هدف معلومی نداشتیم و فقط می خواستیم یک تیم همدل و هماهنگ داشته باشیم و خوشبختانه به این هدف رسیدیم.

حسینی درباره شیرین ترین اتفاقات این فصل نقل کرد: روزی که پس از چندین سال سپاهان را شکست دادیم یکی از اتفاقات شیرین فصل برای من بود. در یک وقت نیز بردهای پی در پی در لیگ برتر فوتبال و جام حذفی به دست آوردیم که آن نیز نوستالژی خوبی برای من داشت.

وی درباره تلخی های لیگ شانزدهم اضافه کرد: باخت دور برگشت مقابل سپاهان و شکست مقابل الاهلی کشور عربستان با یک ضربه ایستگاهی در دقیقه 90 در یاد من مانده می باشد.

--- براى بالا بردن کيفيت سايت سرزه لطفا نظرات سازنده خود را در انتهاى صفحه براى ما بفرستيد ---

نگارش توسط : پروين س.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

بر خاک راه يار نهاديم روی خويش ««« »»» بر روی ما رواست اگر آشنا رودحسینی: نفر نخست ذوب آهن یا دستیاری برایم تفاوتی ندارد/ دل باخته ورزش فوتبال می باشم


TT / 133 --- TP / 32%گردآوری شده توسط : پروين س.
تاریخ گردآوری : 2017-05-05
در دسته بندی : فرقی
برچسب ها : عاشق , حسینی , ذوب آهن
مطالب مرتبط

نظرات

لطفا نظرات خود را در مورد فیلم و مطلب بالا بنویسید :