حضور خراسان شمالی در بیست و دومین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری ها

حضور خراسان شمالی در بیست و دومین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری ها

رئیس خانه مطبوعات استان خراسان شمالی گفت: این استان در بیست و دومین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌ها در تهران شرکت می‌کند.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد از بجنورد، سهراب ابراهیمی عصر امروز در نشست با تنی چند از اعضای خانه مطبوعات با بیان این که بیست و دومین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری ها آبان ماه به انجام رسانده خواهد شد، بیان داشت: براساس برنامه این استان هم در این دوره از نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری ها در تهران شرکت خواهد کرد.

وی ادامه داد: در این نمایشگاه غرفه استان خراسان شمالی برپا و نشریات این استان در اختیار بازدیدکنندگان قرار می گیرد.

رئیس خانه مطبوعات استان خراسان شمالی، حضور این استان در بیست و دومین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری ها را در راستای شناسایی رسانه ها و نشریات استان عنوان کرد.

این مسؤول تصریح کرد: برای حضور استان در این نمایشگاه تاکنون جلسه هایی به انجام رسانده شده است.

رئیس خانه مطبوعات خراسان شمالی بیان امیدواری کرد تا با توجه به در قبل بودن وقت برگزاری نمایشگاه جلسه ای هم با مسؤولان فرهنگ و ارشاد اسلامی این استان برای برگزاری هرچه خوب تر این نمایشگاه به انجام رسانده شود.

به نقل کرده وی؛ خراسان شمالی در سال های بعد از تأسیس این استان حضور فعالی را در این نمایشگاه داشته است.

ابراهیمی تبیین کرد: خانه مطبوعات استان در برنامه های گوناگون در طول سال حضوری فعال در برنامه ها و نشست های گوناگون داشته است.

وی توضیح داد: اخیراً نیز نماینده خانه مطبوعات استان در نشست سراسری خانه های مطبوعات که در تهران به انجام رسانده شده بود، شرکت و اقدام به ارائه گزارشی از حالت خانه مطبوعات کرد.

رئیس خانه مطبوعات استان خراسان شمالی افزود: چند برنامه در حوزه های رفاهی و اردویی و تعلیمی در دستور کار این تشکل قرار دارد.

-- پيشنهادات شما براى ما بسيار مهم و سازنده خواهد بود --

نگارنده : پويا ط.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

بس که ما فاتحه و حرز يمانی خوانديم ««« »»» وز پی اش سوره اخلاص دميديم و برفتحضور خراسان شمالی در بیست و دومین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری ها


TT / 50 --- TP / 17%

گردآوری شده توسط : پويا ط.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : خبرگزاری
برچسب ها : مطبوعات , نمایشگاه

مطالب مرتبط