حضور تیم رباتیک دانشگاه خواجه نصیر در مسابقات بین المللی IMAV کشور چین

حضور تیم رباتیک دانشگاه خواجه نصیر در مسابقات جهانی IMAV چین

عکس حضور تیم رباتیک دانشگاه خواجه نصیر در مسابقات جهانی IMAV چین
سیناپرس: تیم رباتیک دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی امسال در مسابقات جهانی رباتهای پرنده IMAV 2016 چین که با حضور 16 تیم در حال برگزاری است، حضور کشف کرده است.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی، مسابقات جهانی IMAV هر ساله به میزبانی یک کشور در دو حوزه محیط‌های درونی و محیط‌های بیرونی برگزار می‌شود. در سال جاری تیم دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی کامیاب به حضور در این دوره از مسابقات شده است.

این مسابقات امسال در کشور چین با حضور ۱۶ تیم در حوزه محیط‌های درونی و ۱۶ تیم در محیط‌های بیرونی از کشورهای فرانسه، آلمان، اسپانیا، مکزیک، کشور هلند، چین، کشورمان و … در حال برگزاری است. 

درگیری مسابقات در محیط‌های درونی که تیم دانشگاه نیز در آن حضور دارد، جستجو و حرکت خودگردان ربات در محیط خانه و حمل بارهای کوچولو است.  آنچه که مسابقات را قابل دقت داشته حضور فعال تمام تیم‌های مطرح جهان در حوزه حرکت خودگردان و جستجوی هوشمند ربات‌هاست که سطح رقابت بین‌المللی را بسیار زیاد کرده است.

در روز سه‌شنبه، ۲۷ مهرماه تیم‌های شرکت کننده تمرینات خود را بر روی زمین عمده مسابقه آغاز کردند. با توجه به نزدیکی رنگهای برگزیده شده در آپارتمان دیزاین شده برای مسابقات محیط‌های داخلی تشخیص هوشمند در و پنجره محل ورود ربات پرنده در بر می داری درگیری زیادی به لحاظ پردازش عکس و تصویر بوده است.

تیم دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی در این مرحله قادر بوده است به خوبی بر این معضل فایق آید. تمرینات تیم‌ها تا  امروز، چهارشنبه ادامه داشته است و در روز پنج‌شنبه مسابقه نهایی ربات‌های پرنده در محیط بیرونی و در روز جمعه در محیط درونی انجام خواهد پذیرفت که تیم دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی در این روز با حریفان بین‌المللی خود مسابقه خواهد داد. 

– پيشنهادات شما براى ما بسيار مهم و سازنده خواهد بود –

گردآوری توسط : شهزاد خ.

تازه های علمی در بخش دانش و فناوری سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

خون پياله خور که حلال است خون او
««« »»»
در کار يار باش که کاريست کردنی

حضور تیم رباتیک دانشگاه خواجه نصیر در مسابقات بین المللی IMAV کشور چین

TT / 32 — TP / 11%

نظر دهید