حضور میهمانان ویژه در کنار آبی پوشان/غیبت حیدری مقابل سایپا قوت گرفت

حضور میهمانان ویژه در کنار آبی پوشان/غیبت حیدری مقابل سایپا قوت گرفت

تمرین امروز تیم فوتبال استقلال در زمین شماره 2 ورزشگاه آزادی و با حضور دو میهمان مخصوص به انجام رسانده شد.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد، تیم فوتبال استقلال از ساعت 12 امروز در زمین شماره 2 ورزشگاه آزادی برنامه های آماده سازی خود را برای بازی با سایپا پیگیری کرد.

*خسرو حیدری به خاطر زیان دیدگی که در دیدار مقابل مشکی جامگان با آن مواجه شده بود پس از بازگشت به تهران در تمرینات استقلال حاضر نبود و غیبت این بازیکن در تمرین سنگین امروز نمایان کننده این است که این بازیکن احتمالا قادر نیست تیمش را حداقل در مخلوط عمده بازی با سایپا همراهی کند. این در حالی است که کادر پزشکی تیم استقلال در خصوص حالت خسرو حیدری بیان نظر مجلسی به انجام نرسانده است.

*قبل از شروع تمرین امروز آبی پنهان کن، پیمان حسینی دروازه بان تیم ملی فوتسال در محل تمرین استقلال حاضر شد و با گلرهای این تیم خوش و بش کرد. وی برای دقایقی با رحمتی و حمید بابازاده به صحبت توجه کرد.

*مهدی ماهانی هنرپیشه سینما و تلویزیون دیگر میهمان تمرین امروز استقلال بود. ماهانی چندین هفته پیش دو عمل سنگین قلب به انجام رسانده بود و به همین دلیل علیرضا منصوریان و بازیکنان استقلال در خصوص حالت جسمی وی با او حرف زدند.

*هنگامی که تمرین آبی پنهان کن آغاز نشده بود علیرضا منصوریان بازیکنان را جمع کرد و در کنار دو میهمان تمرین استقلال تصویر و عکس یادگاری گرفته شد.

*استعفای ناگهانی وزیر ورزش و جوانان یکی دیگر از مباحث تمرین استقلال بود که بازیکنان و کادر فنی قبل از شروع تمرین اطراف آن حرف زدند.

*استیو جونز در بخش نخست تمرین امروز بدن های بازیکنان را حرارت داد و سس آنها را در اختیار کادر فنی گذاشت. در مرحله بعد بازیکنان در قالب گروه های گوناگون کار تاکتیکی و سپس در دو تیم فوتبال بازی کردند.

*تیم فوتبال استقلال فردا تمرینات خود را مثل امروز پشت درهای بسته به انجام خواهد رساند.

به گزارش خبرگزاری فارس، دیدار تیم های استقلال و سایپا روز جمعه در ورزشگاه آزادی از هفته نهم رقابت های لیگ برتر به انجام رسانده خواهد شد.

*براى بالا بردن سطح کيفى، لطفا نظرات سازنده خود را در انتهاى صفحه براى ما بفرستيد*

گردآوری توسط: اردلان گ.

ورزشی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

به وقت گل شدم از توبه شراب خجل ««« »»» که کس مباد ز کردار ناصواب خجلحضور میهمانان ویژه در کنار آبی پوشان/غیبت حیدری مقابل سایپا قوت گرفت


TT / 77 --- TP / 22%

گردآوری شده توسط : اردلان گ.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : سایپا
برچسب ها : حیدری , غیبت , میهمانان

مطالب مرتبط