حفاری و تجهیز 2 حلقه چاه در شهرستان بهارستان

حفاری و تجهیز 2 حلقه چاه در شهرستان بهارستان

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب جنوب غربی استان تهران گفت: دو انگشتر چاه در شهرستان بهارستان با اعتباری بالغ بر 5 میلیارد و 700 میلیون ریال حفاری و تجهیز شد.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد از غرب استان تهران سید مهدی موسوی ظهر امروز در مکالمه ای با خبرنگاران بیان کرد: به منظور خدمات منتقل کنی بیشتر به مشترکین، دو انگشتر چاه در سطح شهرستان بهارستان حفر و تجهیز و آماده بهره برداری شدند.

موسوی اضافه کرد: با توجه به گستردگی حوزه شهری، مهاجرپذیری منطقه و افزایش ساخت و ساز و سکونت در منطقه جنوب غربی استان تهران به مخصوص در شهرستان های بهارستان و رباط کریم، تامین آب آشامیدنی اهالی، یکی از اساسی ترین و عمده ترین اقدامات شرکت آب و فاضلاب جنوب غربی استان تهران است.

وی بیان کرد: به منظور تامین و توزیع آب آشامیدنی شهروندان ساکن در شهرستان بهارستان و در راستای تقویت شبکه های آب شرب موجود، دو انگشتر چاه در محل اداره آبفای نسیم شهر و بوستان فدک این شهر حفاری و تجهیز گردید.

موسوی تاکید کرد: این دو انگشتر چاه با هدف ارتقاء کمی و کیفی آب شرب شهروندان با صرف اعتباری معادل 5 میلیارد و 700 هزار ریال از محل اعتبارات عمرانی حفاری و تجهیز شده که بعد از انجام امتحان پمپاژ آماده بهره برداری خواهند شد.

وی تصریح کرد: با حفاری و تجهیز این دو انگشتر چاه در مجموع بیش از 40 لیتر بر ثانیه آب استحصالی قابل استفاده و بهره برداری می باشد. رئیس هیئت مدیره آبفای جنوب غربی استان تهران اضافه کرد: همچنین مطالعات ضروری در خصوص حفاری 15 انگشتر چاه نیز در شهرستان های اسلامشهر، رباط کریم و بهارستان صورت گرفته و در صورت تامین اعتبارات تخصیص کشف کرده دراسرع زمان، حفاری این چاهها نیز عملیاتی خواهد شد.

موسوی خاطر نشان کرد: در حال حاضر آب آشامیدنی شهروندان و مشترکین محترم حوزه جنوب غربی استان تهران با کمیت وکیفیت مطلوب تامین و توزیع می گردد و امیدواریم با حفر و تجهیز و بهره برداری از این چاهها نیز حین ارتقاء حالت فعلی، شاهد کوچولوترین معضلات در خصوص تامین آب شرب در منطقه جنوب غربی استان تهران نباشیم.

*******************

نگارنده : ايرانبانو ه.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

تا کی کشم عتيبت از چشم دلفريبت ««« »»» روزی کرشمه‌ای کن ای يار برگزيدهحفاری و تجهیز 2 حلقه چاه در شهرستان بهارستان


TT / 41 --- TP / 11%

گردآوری شده توسط : ايرانبانو ه.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : حفاری
برچسب ها : حلقه , تجهیز

مطالب مرتبط