حقوق های نجومی ثمره فکر قارونی است

حقوق های نجومی ثمره فکر قارونی است

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با بیان اینکه دشمن در جامعه اسلامی به پرورش فکرقارونی و سرمایه ای توجه میکند، نقل کرد: فکر و شیوه اختلاس ها و همچنین حقوق های نجومی توسط دشمن به جامعه اسلامی آمپول زده شده است.

به گزارش خبرنگار «حوزه» از بیرجند، حجت الاسلام والمسلمین سید علیرضا عبادی، شب گذشته در دیدار مهندس فتاح، رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) کشور با اشاره به اینکه خداوند خلقت بشر را جامع نگاه کرده است، بیان کرد: استعدادهایی که توسط خداوند متعال در ابعاد جسمانی و فیزیکی انسان نهادینه شده است؛ درراستای به فعلیت رسیدن اوست.

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی، خلقت زمین و اسباب رفاه بشر را برای رسیدن انسان به کمال آگاهی داشت و تصریح کرد: متاسفانه بسیاری از افراد با روی آوردن به مادیات و دل بستن به جهان، راه رسیدن به کمال را اشتباه میگذرانند.

وی با اشاره به اینکه دشمن در جامعه به روز خوب ترین افراد کشورهای اسلامی را نشانه و نکته نشانه رفته است، خاطرنشان کرد: اصلی ترین انگیزه دشمن آن بوده که ملت های اسلامی نتوانند اهداف اسلامی را در جامعه پیاده نمایند.

حجت الاسلام والمسلمین عبادی افزود: جنگ دشمن منحصر به جنگ ارتشی نبوده، بلکه هدف نهایی، جنگ فرهنگی است که مکان بسی تامل دارد.

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با اشاره به اینکه باید عدالت، حرف نخست و آخر را در جامعه بزند، یادآور شد: اگردر جامعه ای عدالت به طور کامل رعایت شود، به طور یقین آن جامعه خودکفا شده و دیگرنیازمندی موجود نخواهد بود.

وی با بیان اینکه دشمن در جامعه اسلامی به پرورش فکرقارونی و سرمایه ای توجه میکند، نقل کرد: فکر و شیوه اختلاس ها و همچنین حقوق های نجومی توسط دشمن به جامعه اسلامی آمپول زده شده است، پس باید بهوش بوده و حواسمان را جمع نماییم.

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با تاکید بر اینکه کار کمیته امداد، اداری نیست، تصریح کرد: رسیدگی به افراد نیازمند و بیماران و افتادگان جامعه زمان نمی شناسند.

وی ادامه داد: آنچه که باید نکته توجه مخصوص قرار گیرد آن است که با توجه به شرایط فعلی جامعه، نهادهایی که مزین به نام امام راحل(ره) است اگه بر اساس خواسته ایشان عمل نمایند، برنده ترین شمشیر علیه دشمنان است تا اسلام را به همه نمایان کنند.

حجت الاسلام والمسلمین عبادی با اشاره به اینکه در روایات آمده که "هیچ گرسنه ای نمی ماند؛ مگر اینکه حق او را گرفته باشند"، تاکید کرد: کمیته امداد باید پدرگونه به سراغ محرومان رفته و طوری رفتار نماید که عزت نفس محرومان و مددجویان در جامعه خدشه دار نشود.

پرویز فتاح، رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) نیز در این دیدار با بیان اینکه مردمان باید روحیه ایثار، انفاق و خیر را در طول سال هم دنبال کنند، نقل کرد: در مدت 10 روز محرم مردمان تلاش می کنند از گناه دوری کنند، مساجد از حضور آنها پر می شود، اگه همه ایام هم اینشکلی باشد، مفید خواهد بود و آثار همین 10 روز بزرگ و ماندگار بر زندگی همه ما وجود دارد.

کمیته امداد رئیس نمی خواهد، خادم و مددکار می خواهد

رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) با بیان اینکه انقلاب اسلامی، برگرفته از نهضت حسینی است، ابراز داشت: تاریخ دوباره در حال تکرار شدن است و دشمنان همان اعمال یزیدیان را به انجام میرسانند.

وی با اشاره به اینکه منطقه در آتش می سوزد، افزود: ما خدا را شاکریم که زیر سایه انقلاب زیسته و این امنیت خود را مرهون و فاداری به اسلام، ایمان داریم.

فتاح ادامه داد: اگه امروز اشکالات در جامعه در زوایای اقتصادی وجود دارد، ناشی از من و امثال من است که قادر نبودیم درست عمل کنیم و اگه طبق دستورات خدا، پیغمبر(ص) عمل می شد، این معضلات موجود نبود.

وی با تاکید بر اینکه اگه همه مردمان به انفاق و زکات پایبند باشند، نیازمندی باقی نمی ماند، تصریح کرد: اگه رفتار ما تهیه شود، مشکل مردمان از بین برده میشود.

رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) در پایان یادآور شد: کمیته امداد رئیس نمی خواهد، بلکه خادم و مددکار می خواهد و مسئولان باید به خانه نیازمندان بروند و به معضلات آنها را رسیدگی کنند.

انتهای پیام

*نظرات شما کاربران عزيز براى ما بسيار مهم و سازنده خواهد بود*

تهیه از: لاله غ.

حوزه در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

آنان که خاک را به نظر کيميا کنند ««« »»» آيا بود که گوشه چشمی به ما کنندحقوق های نجومی ثمره فکر قارونی است


TT / 86 --- TP / 12%

گردآوری شده توسط : لاله غ.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : حوزه
برچسب ها : حقوق , ثمره , قارونی

مطالب مرتبط