حمایت معاون سازمان بازرسی از ممنوعیت استفاده از تجهیزات امنیتی خارجی در کشور

حمایت معاون سازمان بازرسی از ممنوعیت استفاده از تجهیزات امنیتی خارجی در کشور

معاون سازمان بازرسی از ممنوعیت استفاده از تجهیزات امنیتی خارجی در کشور حمایت کرد.

عکس   حمایت معاون سازمان بازرسی از ممنوعیت استفاده از تجهیزات امنیتی خارجی در کشور

حجت الاسلام محمد حسین پورموسی در حاشیه بازدید از پانزدهمین نمایشگاه ایپاس در گفت وگو با خبرنگار انتظامی خبرگزاری تسنیم با اشاره به ارتقای کمی و کیفی این دوره از نمایشگاه ایپاس اظهار کرد: غرفه مخترعان، مبتکران و نوآوران، ایده های جدیدی را ارائه کردند که قابل توجه بود و خوشبختانه تعداد شرکت های خارجی و داخلی و نیز تنوع محصولات امنیتی و ایمنی حائز اهمیت بود.

معاون سازمان بازرسی کل کشور افزود: پس از نمایشگاه وظیفه رصد محصولات ایمنی و امنیتی تولید شده را بر عهده داریم و باید این محصولات جایگزین محصولات خارجی موجود در کشور شود.

وی گفت: باید بازار کشور را با استفاده از محصولات داخلی اشباع کنیم که این امر موجب اشتغال زایی و نوآوری می شود.

پورموسی ادامه داد: نکته حائز اهمیت آن است که نمایشگاه نوآوری و ایده های جدید را شناسایی کند و این از وظایف نیروی انتظامی است چراکه یک ایده می تواند انقلابی در حوزه های ایمنی و امنیتی ایجاد کند و اینها باید مورد حمایت قرار گیرد.

معاون سازمان بازرسی کل کشور گفت: نظارت بر قراردادهای شرکت های داخلی با افراد حقیقی و حقوقی نیز باید در اولویت برگزارکنندگان این نمایشگاه قرار گیرد تا محدوده آنها مشخص شود.

وی در پاسخ به این سوال که آیا ظرفیت قانونی برای ممنوعیت استفاده از طرح ها و محصولات داخلی در مواجهه با محصولات خارجی مشابه در حوزه های امنیتی و انتظامی وجود دارد یا خیر گفت: به دلیل حساسیت های امنیتی و قانونی امکان ارائه لایحه یا طرح توسط دولت وجود دارد اما به نظر من در حال حاضر خلاء قانونی وجود ندارد.

پورموسی در خصوص ویژگی بارز این نمایشگاه نیز خاطرنشان کرد: مهمترین ویژگی این نمایشگاه ایده های جدید مطرح شده بود که توسط برخی نوآوران ارائه شد که در حد تولید آزمایشی بوده است و به نظر من باید مورد حمایت قرار گیرد.

پانزدهمین نمایشگاه بین المللی لوازم و تجهیزات پلیسی، ایمنی و امنیتی از 26 تا 29 مهر ماه در مصلای امام خمینی (ره) برگزار می شود.

-لطفا نظرات خود را در بخش نظر بنويسيد-

تهیه کننده: پارسا ز.

اجتماعی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

يا رب اين آينه حسن چه جوهر دارد
««« »»»
که در او آه مرا قوت تاثير نبود

حمایت معاون سازمان بازرسی از ممنوعیت استفاده از تجهیزات امنیتی خارجی در کشور

TT / 0 — TP / 0%

نظر دهید