خالد شفیعی؛ به یاد گل دقیقه 93 سال گذشته

خالد شفیعی؛ به یاد گل دقیقه 93 پارسال

مدافع تیم تراکتورسازی خاطره خوبی از آخرین بازی با فولاد خوزستان دارد.

به گزارش “ورزش‌سه”، خالد شفیعی اگرچه پیش از تراکتورسازی نیز سابقه حضور در لیگ برتر را داشت اما با پیراهن این تیم به فوتبال کشورمان شناسانده شد. شفیعی که در 3 سال گذشته پیراهن تراکتورسازی را برتن کرده، قادر بوده بازی های خوبی برای این تیم به انجام رساند. شفیعی در آستانه بازی با فولاد یک خاطره خوب از آخرین نبرد با این تیم دارد.

در آخرین روزهای اسفندماه سال گذشته تراکتورسازی و فولاد با شرایطی متفاوت به مصاف یکدیگر رفتند. مسابقه ای که برای هردو تیم اهمیت خاصی داشت. شایعه برکناری اسکوچیچ هرروز قوی تر به گوش میرسید و از سویی تراکتورسازی می درخواست هرچه با سرعت تر به کورس قهرمانی برسد. در نهایت نبرد دو تیم بسیار نزدیک دنبال شد و در شرایطی که دو بر دو مساوی بودند، در زمانهای تلف شده خالد شفیعی توانست دروازه رقیب را گشاید و تیمش را به 3 امتیاز برساند.

شفیعی که در آن مقطع دچار مشکلاتی با باشگاه تراکتورسازی به دلیل مسائل مالی شده بود، در بازی با فولاد انگیزه زیادی برای خودنمایی داشت. او بعد از بازگشت به مخلوط تراکتورسازی در دقیقه 3+90 در شلوغی محوطه جریمه دروازه فولاد را گشود و فراموش نا شدنی بیادماندنی برای هواداران به تصویب رساند.

شفیعی با آن گل باردیگر بازیکن فیکس تراکتورسازی شد و حالا که شرایط خوبی در این تیم دارد، به یاد خاطره خوشگل پارسال مقابل فولاد قرار خواهد گرفت.

تصویر و عکس شماره 1 ⇩
تصویر و عکس خالد شفیعی؛ به یاد گل دقیقه 93 پارسال

تصویر و عکس شماره 2 ⇩
تصویر و عکس خالد شفیعی؛ به یاد گل دقیقه 93 پارسال

تصویر و عکس شماره 3 ⇩
تصویر و عکس خالد شفیعی؛ به یاد گل دقیقه 93 پارسال

— لطفا نظرات خود را در بخش نظر بنويسيد —

نگارنده : پريماه ط.

ورزشی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

گر چو فرهادم به تلخی جان برآيد باک نيست
««« »»»
بس حکايت‌های شيرين باز می‌ماند ز من

خالد شفیعی؛ به یاد گل دقیقه 93 سال گذشته

TT / 53 — TP / 21%

نظر دهید