خداحافظی وزیر ورزش با ساختمان سئول/گودرزی استعفا کرد

خداحافظی وزیر ورزش با ساختمان سئول/گودرزی استعفا کرد

مدیریت ورزش - وزیر ورزش و جوانان در فاصله 10 ماه تا پایان کار دولت یازدهم از حضور در این وزرات‌خانه استعفا کرد.

ورزش سه نگاشت؛ شایعه استعفای وزیر ورزش روز سه شنبه شوک بزرگی به جامعه وزرش و سئول نشینان وارد کرد. محمود گودرزی که از مدت ها قبل بحث هایی درباره استعفا، استیضاح و برکناری او مطرح شده بود در فاصله کمتر از 10 ماه تا پایان کار دولت یازدهم این بار با استعفا از وزارت ورزش و جوانان در آستانه ترک وزارت ورزش و جوانان قرار دارد.

خبری که روز سه شنبه گمانه خانمی آن بارها از سوی برخی رسانه ها مطرح شد و دو خبرگزاری مجلسی نیز عصر سه شنبه خبر از برگزاری نشست گودرزی با رئیس جمهور برای تقدیم استعفا دادند.

گودرزی که 26 آبان 92 به عنوان سومین گزینه دولت حسن روحانی به عنوان وزیر ورزش از سوی مجلس رای اعتماد گرفت در سه سال گذشته روزهای پر تلاطمی را آزمود و حالا با به اتمام رساندن مسابقات المپیک و پارالیمپیک ریو تصمیم به طلاق از وزارت ورزش و جوانان گرفته است. هر چندین هنوز خبر استعفای گودرزی به صورت مجلسی از سوی هیات دولت اعلام نشده اما شنیده ها حاکی از این است که وزیر ورزش و جوانان در نشست هیات دولت روز چهارشنبه با صندلی وزارت ورزش و جوانان وداع خواهد کرد.

از مسعود پادشاه ای فر و رضا صالحی امیری به عنوان گزینه های جدی جانشینی او یاد می شود که در این میان پادشاه ای فر شانس عمده سرپرستی وزارت ورزش و جوانان پس از وداع گودرزی است.

43 43

--پيشنهادات شما مايه دلگرمى ماست--

نگارنده: ساغر د.

ورزشی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

قحط جود است آبروی خود نمی‌بايد فروخت ««« »»» باده و گل از بهای خرقه می‌بايد خريدخداحافظی وزیر ورزش با ساختمان سئول/گودرزی استعفا کرد


TT / 31 --- TP / 12%

گردآوری شده توسط : ساغر د.
تاریخ گردآوری : 2016-10-18
در دسته بندی : سئول
برچسب ها : استعفا , گودرزی , ورزش

مطالب مرتبط