خرسند: تغییرات در دولت کاربرد انتخاباتی دارد/ دغدغه مردم معیشت و اقتصاد است نه کنسرت و ورزش

خرسند: تغییرات در دولت کاربرد انتخاباتی دارد/ دغدغه مردم معیشت و اقتصاد است نه کنسرت و ورزش

عضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی نقل کرد: رئیس‌جمهور باید آگاهی بدارد که برای مردمان معضلات معیشتی و اقتصادی ملموس‌تر از ورزش و کنسرت است.

حجت‌الاسلام محمد خرسند عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری فارس، درمورد استعفای برخی از وزرا بیان داشت: معتقدم باتوجه به این که 7 الی 8 ماه به انتخابات باقی نمانده است این تغییرات دیرهنگام بوده و کاربرد رای گیری ای دارد.

وی بیان داشت: تغییرات در حوزه‌های فرهنگ و ارشاد و ورزش سوال‌برانگیز است. دولتی که تا دیروز معضلات فرهنگی را در کشور نمی‌پذیرفت امروز می‌خواهد وزیر فرهنگ و ارشاد را عوض کند.

عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی تاکید کرد: مردمان انتظار داشتند که دولت در زمینه مسائل معیشتی و اقتصادی تغییراتی را صورت دهد اما دولت باز در تغییرات کابینه نیز به بخش اقتصادی بی‌توجهی نمایان کرد.

خرسند در پایان نقل کرد:‌ رئیس‌جمهور باید آگاهی بدارد که برای مردمان معضلات معیشتی و اقتصادی ملموس‌تر از ورزش و کنسرت است بنابراین باید دولت این معضلات را ریشه‌یابی کرده و در جهت پاسخگویی به مردمان و حل معضلات وزیران مربوطه در این حوزه‌ها را عوض کند.

--پيشنهادات شما براى ما بسيار مهم و سازنده خواهد بود--

نگارنده: آرمين غ.

سیاسی در بخش سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

من کی آزاد شوم از غم دل چون هر دم ««« »»» هندوی زلف بتی حلقه کند در گوشمخرسند: تغییرات در دولت کاربرد انتخاباتی دارد/ دغدغه مردم معیشت و اقتصاد است نه کنسرت و ورزش


TT / 40 --- TP / 22%

گردآوری شده توسط : آرمين غ.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : اقتصاد
برچسب ها : کنسرت , ورزش , معیشت , خرسند

مطالب مرتبط