خرمزی: دیدار ما با پارس جنوبی جدال دارا و ندار است/ کسی سراغی از ما نمی گیرد

خرمزی: دیدار ما با پارس جنوبی جدال دارا و ندار است/ کسی سراغی از ما نمی گیرد

سرمربی تیم فوتبال ایرانجوان بوشهر دیدار تیمش با پارس جنوبی را جدال دارا و ندار دانست.

محمود خرمزی درباره تساوی هفته گذشته تیمش مقابل استقلال اهواز، قعرنشین جدول رده بندی لیگ دسته اول به خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم گفت: ما باید در این مسابقه پیروز می شدیم. بازیکنان تیم ما فراتر از حد انتظار ظاهر شدند و موقعیت های گل زیادی نیز خلق کردند، اما به علت بی دقتی مهاجمان مان، موفق به گلزنی نشدیم. فکر می کنم این مشکل به مسائل روحی و روانی و تمرکز پایین بازیکنان ما مربوط می شود.

وی افزود: تیم ما مشکلات مالی فراوانی دارد و این شرایط روزبه روز بدتر می شود. من دست بازیکنان تیمم را که در وضعیت نه چندان خوب باشگاه تلاش می کنند و زحمت می کشند، می بوسم. ما مجبوریم با تیم های گردن کلفتی مانند خونه به خونه که از لحاظ مالی وضعیت بهتری دارند، رقابت کنیم. متأسفانه هیچ کس سراغ ما نمی آید که ببیند ما چه کاره هستیم و اصلاً تیمی وجود دارد یا خیر. اگر شرایط مالی ما خوب شود، مهره های خوب جوان و جویای نامی داریم که آینده روشنی پیش رو دارند.

سرمربی ایرانجوان درباره مسابقه هفته یازدهم تیمش مقابل پارس جنوبی جم نیز اظهار داشت: پس از مدت ها دو تیم هم استانی بوشهری در این سطح با هم رقابت می کنند. این دیدار جنگ بین دارا و ندار است و شرایط مالی تیم حریف به مراتب از ما بهتر است، اما همه اعضای تیم هم قسم شده ایم که هر طور که شده، پیروز این دیدار شویم.

**ضمن تشکر از حسن انتخاب شما، لطفا نظرات خود را در انتهاى صفحه براى ما بنويسيد**

نگارنده: شهسوار ن.

ورزشی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

ميان او که خدا آفريده است از هيچ ««« »»» دقيقه‌ايست که هيچ آفريده نگشادستخرمزی: دیدار ما با پارس جنوبی جدال دارا و ندار است/ کسی سراغی از ما نمی گیرد


TT / 0 --- TP / 0%

گردآوری شده توسط : شهسوار ن.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : ورزشی
برچسب ها : پارس , دارا , جدال , سراغی , ندار , خرمزی

مطالب مرتبط