خرید کفش زنانه بخصوص کفش پاشنه بلند (5 عکس)

خرید کفش زنانه به ویژه کفش پاشنه بلند

تصویر شماره 1 ⇩

خرید کفش زنانه با ۴ قانون کفش پاشنه دار

خرید کفش زنانه بخصوص کفش پاشنه بلند، یکی از چالش‌های خانم‌ها به تعداد می‌رود، بویژه اگه می‌خواهید آنلاین خرید کنید میبایست مواردی را درباره اینکه چه کفشی می‌تواند کفش راحت‌تری باشد و کدامین یک پاهایتان را آزار خواهد داد، بدانید.

اگرچه خرید کفش زنانه و دخترانه رسمی و کفش پاشنه بلند ، همیشه کمی سخت‌تر است اما گاهی کفش‌هایی مانند کفش پاشنه کوتاه یا لژدار که شما فکر می‌کنید حتما کفش‌های راحتی می باشند، در نهایت می‌توانند حتی از پاشنه بلندها هم آزاردهنده‌تر باشند.

به چه صورت خرید کفش زنانه آن هم کفش پاشنه بلند را راحت کنیم؟

تصویر شماره 2 ⇩
تصویر خرید کفش زنانه بخصوص کفش پاشنه بلند

امکان می دارد اندیشید که هیچگاه نمی‌توان درست شناسایی کرد که کدامین کفش حتما راحت است یا کدامین یک امکان می دارد پا را آزار دهد. اما تنها با دانستن چندین مورد کوچک و ساده درباره قواعد کفش‌ پاشنه و خرید کفش زنانه و دخترانه باکلاس می‌توانید به راحتی از کیفیت کفش با خبر شوید.

1-فاصله پاشنه تا زیره را هنگام خرید کفش زنانه انتخاب بکنید

تصویر شماره 3 ⇩
تصویر خرید کفش زنانه بخصوص کفش پاشنه بلند

فاصله پاشنه تا زیره مقدار فشار وارده به پا را معلوم می‌کند. هرقدر این فاصله بیشتر باشد (حالت ایده‌آل 3 سانتی متر و بیشتر است) کفش راحتی زیاد تری خواهد داشت. فی الواقع فاصله بیشتر بین پاشنه کفش تا بخش زیره به معنا شیب کمتر است. هر قدر فاصله بین این دو کمتر شود (یعنی از 2.5 سانتی متر کمتر) شیب کفش فراتر رفته و هنگام قدم زدن وزن اندام روی پنجه پا قرار می‌گیرد که این امر می‌تواند دردآور باشد.

اگه سراغ خرید آنلاین کفش پاشنه بلند زنانه می‌روید، می‌توانید به راحتی فاصله پاشنه تا زیره کفش را از روی تصویر روی سایت اندازه بگیرید و آن را با بلندی پاشنه قیاس کنید. اگه فاصله کفی کفش تا پاشنه بیش از طول پاشنه باشد، آن کفش به اندازه کافی راحت است و اگه چنین نباشد انتخاب عالی ای برای خرید نمی باشد.

2-خرید کفش زنانه بنا بر مقدار انعطاف‌پذیری

تصویر شماره 4 ⇩
تصویر خرید کفش زنانه بخصوص کفش پاشنه بلند

با یک دست پاشنه را نگه دارید و با دست دیگر پنجه کفش را. بعد از آن کفش را خم کنید، تنها مکانی از کفش که میبایست به درستی انعطاف‌پذیر بوده و خم شود قسمت آغاز پنجه کفش است، یعنی بخشی که کفش برای دستیابی به پنجه کمی نازک می‌شود.

انعطاف‌پذیری بیش از حد کفش هم مناسب نمی باشد. اگه کفش را درست مانند یک حوله می‌توانید تا کنید، این کفش چندان نمی‌تواند از پا حفاظت کند.برند انگلیسی و خوشنام کرت گایگر (Kurt Geiger) یکی از آن مارک های مشهور در زمنیه دیزاین و تولید انواع مختلف کفش زنانه و مردانه است. اگه یک کفش زنانه لژار یا پاشنه بلند را می‌خواهید که در موقعیت‌های گوناگون کاربرد داشته باشد، می‌توانید آن را در جموعه کرت گایگر یابید.

مغازه آنلاین دیجی سبک نمایندگی معتبر این برند داخل کشور است که به راحتی در هر وقت تازه ترین طراحی‌های آن را در اختیار شما قرار می‌دهد.

3- کفش رسمی زنانه را برای چه مدتی می‌توان بر تن کرد؟

تصویر شماره 5 ⇩
تصویر خرید کفش زنانه بخصوص کفش پاشنه بلند

مد نظر گرفته باشید که کفش پاشنه بلند یا کفش رسمی را برای چه مدتی به پا خواهید داشت؟ اگه قرار است بیشتر یک روز را با کفش پاشنه بلند راه بروید و با آن مسافت زیادی را گذرانید یا قرار نمی باشد مکانی برای نشستن داشته بشید خوب تر است هنگام خرید کفش زنانه ، پاشنه‌های نازک را بر نگزینید و سراغ کفش‌های پاشنه‌داری بروید که برای ایستادن و قدم زدن در آن حس راحتی می‌کنید.

احتمالاً فکرش را نکنید اما یک کفش زنانه پاشنه دار مناسب از کفش تخت خوب تر است. خوب تر است یک کفش پاشنه یک‌سره یا همان لژدار یا کفش زنانه با پاشنه استاندارد را برای استفاده در تمام طول روز بر گزیده و کفش‌های تخت و بی پاشنه را برای گردش در جوار ساحل یا رفتن به یک مغازه نزدیک منزل بگذارید.

اگه به فکر خرید کفش زنانه جدید و باکلاس مطابق با استانداردهایی که کارشناسان توصیه می‌دهند می باشید و کیفیت را در جوار خوشگلی در نظر می‌گیرید خوب تر است سراغ نام‌های معتبر دررابطه با تولید کفش بروید.برای کفش رسمی و پاشنه بلند یکی از نامدار ترین مارک های فعال و معتبر، برند ایتالیایی جی اوکس (GEOX) است. این برند با سابقه طولانی در زمنیه دیزاین و تولید انواع مختلف کفش مردانه باکلاس، زنانه، دخترانه و بچگانه با تازه ترین تکنولوژی‌ها سلامت پاهای شما را تضمین می‌کند.

مغازه آنلاین لباس و کفش دیجی‌استایل مجموعه‌ای از کفش‌های مرغوب را به شما ارائه می‌دهد که درمیان آن‌ها شما می‌توانید کفش پاشنه دار و استاندارد را برای طی کردن یک روز طولانی یا رفتن به یک مراسم بر گزینید.

منبع: نشریه مغازه آنلاین مد و لباس دیجی سبک – خرید کفش زنانه با ۴ قانون کفش پاشنه دار

**************************

مطلب از : پژمان ص.

لباس, کیف و کفش در بخش دنیای مد و زیبایی سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

عنان به ميکده خواهيم تافت زين مجلس ««« »»» که وعظ بی عملان واجب است نشنيدنخرید کفش زنانه بخصوص کفش پاشنه بلند (5 عکس)


TT / 198 --- TP / 25%

گردآوری شده توسط : پژمان ص.
تاریخ گردآوری : 2018-01-23
در دسته بندی : کیف و کفش
برچسب ها : زنانه

مطالب مرتبط