خلعتبری: کی روش بی معرفتی کرد اما پدرکشتگی نداریم

خلعتبری: کی روش بی معرفتی کرد اما پدرکشتگی نداریم

فوتبال ملی - روزنامه خبرورزشی نگاشت: محمدرضا خلعتبری در بازی گسترش فولاد و پدیده به میدان نرفت اما پس از پیروزی تیمش به اصطلاح شیرینی داد و همه اعضای تیم را برای صرف ناهار به یک غذاخوری دعوت کرد.

به همین بهانه با این مهاجم باسابقه مکالمه کردیم.

نیمکت نشینی ۹۰ دقیقه ای شما تعجب برانگیز بود
چندین روزی از تمرینات گروهی دور بودم و آگاهی میداشتم در ارنج قرار نمی گیرم. مهم این بود که بالاخره طلسم نبردن های تیم مان شکست.

البته پدیده از شرایط برش دور بود و نباید بازی های بعدی را ساده آگاهی بدارید.
پدیده جزو تیم های تاکتیکی است اما مقابل انگیزه بالای گسترش فولاد قادر نبود مقاومت کند. به نظر من در لیگ شانزدهم بازی راحت نداریم و باید همه بازی ها را مهم بشماریم.

معمولاً مربی دست به مخلوط تیم برنده نمی زند و احتمالاً برای بازی بعدی گسترش فولاد باز هم در ارنج قرار نمی گیری.
اشکالی ندارد. من بازی نکنم و تیم برنده باشد برایم باارزش و اصلیتر است تا این که بازی کنم و دوباره مساوی کنیم!

چه شد مربیان و بازیکنان تیم را به ناهار فرا خواندی؟
از پیروزی تیمم شاد بودم و دوست داشتم همه دور هم ناهار بخوریم. خوشبختانه شرایط تیمی گسترش فولاد حرفه ای و صمیمی است و همه در تلاشند خوب ترین نتیجه را بگیریم.

بازی کشورمان و کره جنوبی را نگاه کردی؟
مگر می شود پیگیر بازی تیم ملی نباشم. الحق فرزندها مناسب بازی کردند و سرمربی تیم برنامه خوبی ریخته بود و ان شاءا... ۲، ۳ بازی آخر تیم ملی در این گروه تشریفاتی خواهد شد و این تیم توان این را دارد همه بازی هایش را با اقتدار ببرد.

سخت نیست از کارلوس کی روش و تیمش تعریف کنی؟
کارلوس کی روش پیش از جام جهانی بی معرفتی و مرا در اوج آمادگی از حضور در کشور برزیل محروم کرد در حالی که در همه اردوها حاضر بودم و در صعود هم بالاخره نقشی حتی کم رنگ ایفا کردم و پس از خط خوردن هم از او گلایه کردم وگرنه با هم پدرکشتگی نداریم. او بزرگ تر و بر آن شونده بود. آن روزها هم گذشت و الان دارد به خوبی کارش را به انجام میرساند و امیدوارم کامیاب و سربلند باشد چون کامیاب شدن او یعنی کامیاب شدن تیم ملی کشورم. خلال این که مگر من ۱۵ سال پیش بازیکن تیم ملی بودم یا ۵ سال دیگر قرار است بازی کنم اما همیشه به عنوان یک ایرانی دوستدار موفقیت تیم کشورم هستم.

41503

**براى مشاهده مطالب مرتبط به بالای مطلب رجوع کنيد**

نگارش: فريبا آ.

ورزشی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

روی تو کس نديد و هزارت رقيب هست ««« »»» در غنچه‌ای هنوز و صدت عندليب هستخلعتبری: کی روش بی معرفتی کرد اما پدرکشتگی نداریم


TT / 65 --- TP / 16%

گردآوری شده توسط : فريبا آ.
تاریخ گردآوری : 2016-10-20
در دسته بندی : خلعتبری
برچسب ها :

مطالب مرتبط