اس خوزستان – پرسپولیس؛ جدال گلزن ها

اس خوزستان – پرسپولیس؛ جدال گلزن ها

تقابل دو تیم استقلال خوزستان و پرسپولیس را می شود جدال گلزن های لیگ نامید .

به گزارش "ورزش سه"، دو تیم استقلال خوزستان و پرسپولیس در حالی فردا به مصاف یکدیگر خواهند رفت که این تقابل را می شود نبرد گلزن های لیگ نامید. مکانی که مهدی طارمی و وحید امیری از پرسپولیس و رحیم زهیوی و حسن بیت سعید از جمع آبی پنهان کن خوزستانی در سمت مقابل جایگاه خوبی در جدول گلزنان تا به اینجای لیگ به خود اختصاص داده اند و البته مهاجمان جنوبی دو تیم – طارمی و زهیوی- شرایط خوبی را در این هفته ها به اتمام میرسانند.


رحیم زهیوی به عنوان آماده ترین آبی پوش این روزهای مخلوط استقلال خوزستان تا به اینجا قادر بوده سه گل به نام خود به تصویب رساند و برابر تراکتورسازی و سپاهان زننده گل تیمش لقب گرفته تا برابر پرسپولیس به دنبال سومین غول کشی خود باشد. زهیوی که یکی از نامزدهای حضور در تیم ملی نیز به حساب مییاید را می شود خطرناک ترین بازیکن در جمع شاگردان سیروس پورموسوی آگاهی داشت که حتی در ابتدای فصل زمزمه حضورش در پرسپولیس نیز به گوش میرسید.


حسن بیت سعید دیگر چهره آماده و خطرناک استقلال خوزستان در این بازی شناخته می شود، بازیکنی که از اوج ناشناخته بودن در فصل گذشته اکنون به مهاجم قابل در لیگ مبدل شده است. او که در برابر استقلال تهران فوت شد همه کاره تیمش در خوزستان لقب گرفته بود اکنون برابر دیگر تیم تهرانی نیز انگیزه شگفت انگیزی دارد و به دنبال تکرار آتشبازی اش در فصل گذشته برابر سرخپوشان است.


استقلال خوزستان با 13 گل زده در 8 بازی و پرسپولیس نیز با 10 گل زده در همین تعداد از بازی هایش جمعا 23 گل به ثمر رسانده اند که در کنار 13 گل دریافتی از آبی پنهان کن و 2 گل دریافتی سرخپوشان، 38 گل رد و بدل شده در جریان دیدارهای این فصل را به اکران قرار میدهد و میانگین 2.37 گل را ثبت کرده و می شود انتظار دیدار پرگل را از سوی دو تیم در جدال فردا را داشت.


در مخلوط این فصل پرسپولیس 5 گلزن نام خود را به تصویب رسانده اند و کمال موفقی نیا، وحید امیری، امید عالیشاه، مهدی طارمی و حسین ماهینی گلزنان این فصل سرخپوشان بوده اند و در سمت مقابل نیز حسن بیت سعید، علی اصغر آشوری، حسین بهرامی، عزت پورقاز و رحیم زهیوی گلزنان این تیم در دیدارهای اخیر به حساب میامدند تا آنها نیز 5 بازیکن گلزن تا به اینجا در مخلوط خود شناسانده باشند.


-پيشنهادات شما براى ما بسيار مهم و سازنده خواهد بود-

تهیه کننده: كيانا ی.

ورزشی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

من اگر نيکم و گر بد تو برو خود را باش ««« »»» هر کسی آن درود عاقبت کار که کشتاس خوزستان – پرسپولیس؛ جدال گلزن ها


TT / 53 --- TP / 12%

گردآوری شده توسط : كيانا ی.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : گلزن
برچسب ها : جدال , پرسپولیس

مطالب مرتبط