خوشبوترین عطر دخترانه و پسرانه دانشجویی (9 عکس)


خوشبوترین عطر دخترانه و پسرانه دانشجویی

 

عکس شماره 1 ⇩

برای انتخاب درست عطر و ادکلون در بخش های قبلی ترفندهایی را برایتان گفتیم و در این بخش هم یک سری از عطرها و ادکلون های خوشبو مخصوص دختران و پسران دانشجو را به شما معرفی می کنیم. همیشه دقت کنید که گول ارزانی عطر و ادکلون را نخورید چون قطع به یقین عطری که با قیمت ارزان خریداری می شود ماندگاری بالایی نخواهد داشت و همینطور کیفیت بوی آن به اندازه انتظار لذت بخش نمی باشد.

 

عطرهایی برای روزهای سرد پاییزی

عکس شماره 2 ⇩
عکس خوشبوترین عطر دخترانه و پسرانه دانشجویی
 
 
یکی از بهترین عطرهای پیشنهادی ما ادکلنی است با بویی خنک و شیرین؛ شیرینی اش همانقدر ماندگار که دخترخانم های دانشجو نیاز دارند! رایحه «Nature» که از خانواده ادکلن های فرانک اولیور است ترکیبی است از مرکبات، میوه و مشک.
عطر هلو و لیمو ترکیب شده با ترنج، عطر یاس، دارچین، گل برف و سیب کمی هم مشک و سدر و چوب صندل همه در کنار هم می شود رایحه ماندگار «Nature»؛ ادکلنی دوست داشتنی با قیمتی بسیار مناسب.
 
 
عکس شماره 3 ⇩
عکس خوشبوترین عطر دخترانه و پسرانه دانشجویی
 
 
پیش از این هم گفتیم که راز انتخاب یک ادکلن مناسب برای دخترخانم های دانشجو رایحه ملایم و ماندگار آن است. به استناد همین فرمول پیشنهاد بعدی ما برای دخترخانم های جوان دانشجو ادکلنArmani Code Luna است؛ ادکلنی با رایحه ای بسیار ملایم و در عین حال شیرین.
Luna از محصولات جدید جورجیو آرمانی است به خاطر ماندگاری بالا و پخش شدن بوی خوبش شهره است. رایحه لونا ترکیبی از مرکبات و وانیل، ترکیبی از رایحه ترنج، پرتقال تلخ و گلابی به اضافه شکوفه نارنج، بوی چرم، چوب سرو، دانه تونکا و وانیل است.
 
عکس شماره 4 ⇩
عکس خوشبوترین عطر دخترانه و پسرانه دانشجویی

.خوشبوترین عطر دخترانه و پسرانه دانشجویی

 

 
Game Intenseادکلن پیشنهادی ما به همه پسران جوانی است که قرار است درس و دانشگاه را از همین پاییز پیش رو شروع کنند. این ادکلن از طراحی های ماندگار دیویدوف بوده و ادکلنی است با رایحه ای گرم و تلخ.
 
گرمای آن مناسب روزهای پاییزی است و تلخی ماندگارآن هم همان جذابیت و جسارت مردانه ای را که پسران دانشجو لازم دارند، به تصویر می کشد. رایحه این ادکلن ترکیبی است از جو سیاه،زنبق، اسانس نعناع هندی ،گل لادن، چرم و بالاخره چوب آبنوس.
 
 
 
عکس شماره 5 ⇩
عکس خوشبوترین عطر دخترانه و پسرانه دانشجویی
The Golden Secret از ادکلن های خانواده آنتونیو باندارس پیشنهاد بعدی ما به پسران جوان دانشجوست.این ادکلن از آن انتخاب های قدیمی(2011) ولی پرطرفدار است.
شما خیال تان از بابت انتخابش راحت باشد چرا که
 The Golden Secretبه خاطر رایحه گرم و ملایمش دقیقا همان چیزی است که در اولین روزهای پاییزی نیاز دارید. طرفداران این عطر رایحه ماندگار و در عین حال مرموز آن را می پسندند. رایحه این ادکلن ترکیبی است از کهربا، جوز، زیره، سیب، چرم و فلفل سیاه. قیمت بسیار مناسبش هم که کار را تمام می کند!
 
 
 
عکس شماره 6 ⇩
عکس خوشبوترین عطر دخترانه و پسرانه دانشجویی
 
این ادکلن به خاطر رایحه دلنشین و ماندگارش با وجود گذشت یک سال از طراحی و تولید ( لالیک این ادکلن را سال 2013 به طرفدارانش معرفی کرد) همچنان در رده پرطرفدارها قرار دارد.    Satine
 
رایحه ای شیرین، ماندگار و تا دل تان بخواهد ملایم دارد. رایحه ای وانیلی ترکیب شده با یاسمن، دانه تونکا، فلفل صورتی، چوب صندل، خس خس و نعناع هندی.
 
 
عکس شماره 7 ⇩
عکس خوشبوترین عطر دخترانه و پسرانه دانشجویی
 
 ادکلن کلوین کلین از همان زمان در میان پسران جوان جای خودش را باز کرد و تا به امروز هم پرطرفدار باقی ماند. حالا ما هم همین ادکلن را به خاطر رایحه ملایم، شیرین و ماندگارش به پسران دانشجو پیشنهاد می کنیم.
 
طراحی گرافیکی و جوان پسندانه شیشه آن هم بماند به جای خود! رایحه این ادکلن ترکیبی است از مرکبات خوراکی. با انتخاب این عطرهمان اول کار رایحه ای تند به مشام تان می خورد اما نگران نباشید کمی که از اسپری کردن آن گذشت، رایحه آن روبه شیرینی می رود.
 
 
 
عکس شماره 8 ⇩
عکس خوشبوترین عطر دخترانه و پسرانه دانشجویی
 
 
ادکلنی با طراحی شیشه ای دوست داشتنی و مهم تر از آن رایحه ای بس ملایم، ماندگار و البته شیرین. رایحه این ادکلن ترکیبی است از عطر میوه و گل ها. رایحه ای ترکیب شده از عطر سیب، گل های معطر سفید، شکوفه پرتقال آفریقایی، وانیل، درخت زیتون و چوب صندل.
 
طرفداران Boss Orange آن را ادکلنی جوان پسند و کاملا باب طبع دخترخانم های امروزی معرفی می کنند ویژگی هایی هم در طراحی شیشه آن کاملا خودنمایی می کند. دخترخانم های دانشجو می توانند پاییز امسال را با این ادکلن آغاز کنند آن هم بدون آنکه کوچک ترین نگرانی از بابت ماندگاری رایحه Boss Orangeدوست داشتنی داشته باشند.
 
 
 
 
عکس شماره 9 ⇩
عکس خوشبوترین عطر دخترانه و پسرانه دانشجویی
 
پسران و آقایان  جوان و البته دانشجو می توانند درست و حسابی روی ادکلن OnTheRoad از طراحی های Zippo حساب کنند. ادکلنی نه چندان تازه وارد (محصول 2011) اما تا دل تان بخواهد ماندگار و مناسب با روحیات جوانان. این ادکلن با رایحه ملایم و تلخش مناسب اولین روزهای پاییز ییست.
رایحه ماندگار آن ترکیبی است از عطر گریپ فروت، سیب سبز، لیمو، گل نیلوفر آبی، زنبق، چرم، مشک، نعنا هندی و بالاخره چوب کشمیر. آقایان طرفدار Zippo، معتقدند On The Road مناسب همه پسران ماجراجوست!
- نظر يا پيشنهاد خود را با ما در ميان گذاريد -

نگارنده : توانا ق.

آرایش و زیبایی در بخش دنیای مد و زیبایی سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

شمع اگر زان لب خندان به زبان لافی زد ««« »»» پيش عشاق تو شب‌ها به غرامت برخاستگردآوری شده توسط : توانا ق.
تاریخ گردآوری : 2015-11-18
در دسته بندی : دخترانه
برچسب ها : پسرانه
مطالب مرتبط

نظرات

لطفا نظرات خود را در مورد فیلم و مطلب بالا بنویسید :