خیال متخلفان تبلیغاتی نا آرام باشد/ محفوظ بودن مجازات متخلفان

خیال متخلفان تبلیغاتی نا آرام باشد/ محفوظ بودن مجازات متخلفان

خبرگزاری فارس: خیال متخلفان بازرگانی نا آرام باشد/ محفوظ بودن مجازات متخلفان

مدیرکل نظارت بر فرآورده‌های غذایی، میکاپ و آرایشی و بهداشتی سازمان غذا و دارو نقل کرد: مجلس، مجازات عدول از قانون نبود تبلیغات کالاهای زیان رسان به تندرست را، محفوظ داشته است.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد؛ بهروز جنت، مدیرکل نظارت بر فرآورده های غذایی، میکاپ و آرایشی و بهداشتی سازمان غذا و دارو خلال قدرانی از اقدام تٲثیرگذار مجلس در راستای تصویب قانون ممنوعیت هرگونه تبلیغات کالاها و خدمات زیان رسان به تندرست از سوی رسانه ها، نقل کرد: صرف سیاستگذاری سخت افزاری، ارتقای تجهیزات و مواد اولیه و دیگر موضوعات مربوط به تولید برای رسیدن به تندرست ایده آل جواب نمی دهد.

وی ادامه داد: در حرکت های چندین سویه، جامعه و آحاد مردمان باید مجاب شوند تا کالاهای مضر تندرست را از گردونه مصرف خود خارج کنند.

جنت بیان کرد: طبیعی است که با صرف ممانعت و اجبار، این اتفاق نه تنها رخ نخواهد داد بلکه امکان می دارد به همان وعده سرشناس اذهان را به مصرف حریص تر کند.

وی خاطرنشان کرد: حتما ضروری بود که نمایندگان مجلس شورای اسلامی قوانینی همچون پیش گیری از تبلیغات کالاهای اسیب رسان به تندرست را به ثبت رسانند تا خلال تشویق سلبی تولیدکنندگان به نبود تولید محصولات مضر، اقدامات ایجابی برای ارتقای تندرست محصولات صورت گیرد.

جنت به موضوع حذف مجازات برای متخلفان از نبود تبلیغات کالاهای مضر تندرست که در برخی رسانه ها مطرح شده است نیز توجه کرد و تصریح کرد: هرگاه قانونی وضع می شود قطعا برای کاربردی شدن آن تمهیداتی کارشناسانه و فنی فکر میشود که یکی از آنها درنظر گرفتن مجازات برای متخلفان است.

وی در پایان خاطرنشان کرد: خیال متخلفان ناآرام باشد که نمایندگان مردمان در مجلس بر این امر واقف بوده و در سایر قوانین برای این تخلفات مجازات های ضروری را انتخاب کرده اند.

_____________________

تهیه و تدوین : آريامنش ح.

اجتماعی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

حافظ ابنای زمان را غم مسکينان نيست
««« »»»
زين ميان گر بتوان به که کناری گيرند

خیال متخلفان تبلیغاتی نا آرام باشد/ محفوظ بودن مجازات متخلفان

TT / 60 — TP / 21%

نظر دهید