دانشجویان پسر دانشگاه علمی کاربردی می توانند بدون وثیقه، اربعین به کربلا سفر کنند

دانشجویان پسر دانشگاه علمی کاربردی می توانند بدون وثیقه، اربعین به کربلا سفر کنند

مسؤول بسیج دانشجویی دانشگاه علمی کاربردی خراسان رضوی گفت: دانشجویان فرزند دانشگاه‌های علمی کاربردی هم می‌توانند بدون وثیقه در اربعین به کربلا مسافرت کنند.

علی محمدی در مکالمه با خبرنگار خبرگزاری فارس در مشهد، بابیان این که دانشجویان فرزند دانشگاه های علمی کاربردی هم قادر هستند بدون وثیقه در اربعین به کربلا مسافرت کنند، بیان کرد: دانشجویان دانشگاه های علمی کاربردی خراسان رضوی با مراجعه به سایت khatabat.ir یا آدرس تلگرامی khatabat@ قادر هستند فرم ویژه این مسافرت را گیرند.

وی ادامه داد: در این آدرس ها یک فرم محضری قرار دارد که باید در حضور ثبت اسناد مجلسی تکمیل شود و سپس باید این فرم به بسیج مستقر در دانشگاهشان تحویل داده شود.

مسؤول بسیج دانشجویی دانشگاه علمی کاربردی خراسان رضوی بیان کرد: دانشجویانی که در دانشگاهشان بسیج دانشجویی ندارند قادر هستند به آدرس میدان شریعتی، خیابان ملک الشعرای بهار 29، شماره 8 دانشگاه جامع علمی کاربردی خراسان رضوی واحد بسیج مراجعه نمایند.

محمدی بابیان این که از شنبه تا چهارشنبه باید شخصاً فرم را به بسیج دانشجویی تحویل دهند تصریح کرد: این فرم ها را به تهران ارسال می کنیم و بعد نتیجه این فرم ها برای دانشجو پیامک می شود که پس از دریافت این پیامک دانشجو قادر هستند برای گرفتن ویزا اقدام نماید.

وی افزود: دانشجویان با اطمینان از ثبت مجوز خروج در دستگاه اداره گذرنامه (استعلام از دفاتر پلیس+ 10 و یا به صورت اس ام اسی) قادر هستند به این مسافرت اقدام نمایند.

مسؤول بسیج دانشجویی دانشگاه علمی کاربردی خراسان رضوی افزود: دانشجویان در صورت نداشتن گذرنامه با مراجعه به پلیس+10 و خواست گذرنامه قادر هستند گذرنامه خود را برای این مسافرت گیرند.

محمدی بیان کرد: دانشجویان قادر هستند معضلات خود را به سامانه اس ام اسی 6600065024 ستاد اربعین دانشگاهیان پیامک کنند.

وی ادامه داد: اصل شناسنامه و کارت ملی، یک تصویر و عکس 4*6 زمینه سفید بدون عینک، کارت بانکی بااعتبار حداقل 110 هزار تومان، مدارک موردنیاز برای اخذ گذرنامه در پلیس+10 است.

محمدی بابیان این که دانشجویان باید در تاریخ های مقرر فرم ها را تحویل دفتر بسیج دانشجوی دانشگاه خود دهند، گفت: تا تاریخ 29 مهر و 6 آبان فرصت برای ارسال فرم ها به تهران وجود دارد که دانشجویان باید پیش از این دو تاریخ فرم های خود را تحویل دهند.

با تشکر از حسن انتخاب شما

تهیه از: پرويز ظ.

دانشگاه در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

ای که در کشتن ما هيچ مدارا نکنی ««« »»» سود و سرمايه بسوزی و محابا نکنیدانشجویان پسر دانشگاه علمی کاربردی می توانند بدون وثیقه، اربعین به کربلا سفر کنند


TT / 57 --- TP / 15%

گردآوری شده توسط : پرويز ظ.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : وثیقه
برچسب ها : اربعین , کربلا

مطالب مرتبط