178 دانش آموز کمیجانی به مناطق عملیاتی جنوب اعزام می شوند

178 دانش آموز کمیجانی به مناطق عملیاتی جنوب اعزام می شوند

خبرگزاری فارس: 178 دانش‌آموز کمیجانی به مناطق عملیاتی جنوب اعزام می‌شوند

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج کمیجان از اعزام 178 دانش‌آموز کمیجانی به مناطق عملیاتی جنوب گزارش کرد.

رشید اکبری در مکالمه با خبرنگار فارس در اراک بیان داشت: امسال 360 نفر از دانش آموز پسر و دختر از مناطق عملیاتی جنوب بازدید خواهند کرد.

وی تصریح کرد: امروز 178 نفر از دانش آموزان دختر به مناطق جنوب اعزام و به مدت سه روز از مناطق شلمچه، فتح المبین، اروند کنار، هویزه و شوش بازدید خواهند کرد.

اکبری با بیان اینکه اردوی راهیان نور بازخوانی و تقویت فرهنگ حماسه و ایثارگری است، اضافه کرد: این اردو زمینه ساز آشنایی و ارتقای نگرش دانش آموزان نسبت به ارزش ها و آرمان های والای شهیدان و جانبازان زمان پاسداری مقدس است.

وی از اردوهای دانش یاد گیری به عنوان تمرینی برای زیستن نام برد و بیان کرد: در اردوهای راهیان نور مهارت یاد گیری و مسایل اجتماعی نیز به دانش آموزان تعلیم داده می شود.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج کمیجان با بیان اینکه پاسداری فرهنگی در هر زمان و جاای در کشور لازم است، بر نهادینه کردن فرهنگ پاسداری در اردوهای راهیان نور دانش یاد گیری تاکید کرد.

اکبری گفت: حضور دانش آموزان در مناطق عملیاتی، علاوه بر آشنایی آنان با محیط معنوی شهید و شهادت یک نوع آمادگی در مقابله با جنگ نرم دشمن است.

به نقل کرده وی اعزام دانش آموزان به مناطق جنگی در واقع خط بطلانی بر توطئه های فرهنگی دشمنان نظام اسلامی و یکی از برنامه های فرهنگی عمیق و تأثیر قرار ده است.

***با نظرات خود به ما در پيشرفت خدمات به شما عزيزان، يارى نماييد***

نگارنده: پدرام ض.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

از آن رنگ رخم خون در دل افتاد
««« »»»
و از آن گلشن به خارم مبتلا کرد

178 دانش آموز کمیجانی به مناطق عملیاتی جنوب اعزام می شوند

TT / 29 — TP / 11%

نظر دهید