در حال لود ( بارگزاری ) فیلم....

دانلود فیلم حماسه آفرینی مردم سرزمین آفتاب در انتخابات اردیبهشت ۹۶ - خبرگزاری مهر

حماسه آفرینی مردم سرزمین آفتاب در انتخابات اردیبهشت ۹۶


برای دانلود فیلم اینجا کلیک کنید

اراک- مردم استان مرکزی امروز با حضور پرشور خود در پای صندوق های رای، بهاری دیگر را در دل اردیبهشت خلق و نقش مِهر و همدلی را به زیبایی ترسیم کردند.

خبرگزاری مهر- گروه استان ها: استان مرکزی امروز همچون جای جای ایران اسلامی ناظر و شاهد رقم خوردن حماسه ای عظیم و گسترده توسط مردم شهیدپرور و انقلابی این استان بود تا ۲۹ اردیبهشت ماه، همچون سایر روزهای پرافتخار تاریخ انقلاب ماندگار شود و روز تجلی اتحاد و همدلی میان تمام مردم ایران فارغ از هر دیدگاه و قومیتی باشد.

هوای بهاری و گرم شهرهای استان مرکزی امروز با حضور پرشور و شعف مردم در پای صندوق های رای بهاری تر شد و مردم با سعه صدر در صف های طولانی اخذ رای، پایبندی خود به آرمان های بنیانگذار انقلاب اسلامی، مقام معظم رهبری و شهدایی که در این راه جان نثار کرده اند را به اثبات رساندند.

حضور قشرها و رده های سنی مختلف مردم، از رای اولی ها گرفته تا مردان و زنان کهنسال حماسه ای همه گیر و زیبا را در شعب اخذ رای استان رقم زد و همگی عشق به کشور و نظام اسلامی و وفاداری به خون شهیدان را عامل این حضور پرشور خود عنوان کردند.

-------------------------------------

انتخاب کلیپ توسط: شايگان ز.

کلیپ های خبری در بخش ویدیو خبر سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

و گر به رهگذری يک دم از وفاداری ««« »»» چو گرد در پی اش افتم چو باد بگريزددانلود فیلم حماسه آفرینی مردم سرزمین آفتاب در انتخابات اردیبهشت ۹۶ - خبرگزاری مهر


TT / 0 --- TP / 0%

گردآوری شده توسط : شايگان ز.
تاریخ گردآوری : 2017-05-19
در دسته بندی : کلیپ های خبری
برچسب ها : حماسه , آفتاب , اردیبهشت


مطالب مرتبط