دایی: فرقی نمی کند حریف بعدی مان صبا باشد یا استقلال/ انگیزه و توانایی قهرمانی در جام حذفی را داریم

دایی: فرقی نمی کند حریف بعدی مان صبا باشد یا استقلال/ انگیزه و توانایی قهرمانی در جام حذفی را داریم

سرمربی تیم فوتبال نفت تهران بزرگ مدعی شد، تیمش قدرتمندی دستیابی به عنوان قهرمانی مسابقات فوتبال جام حذفی باشگاه‌های کشور را دارد.

سرزه به نقل از خبر گزاری تسنیم خبر می دهد، آقای علی دایی در نشست خبری بعد از ملاقات تیمش مقابل شهرداری فومن در مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی بیان داشت: بازی دشواری بود و ما با وجود زدن چهار گل آغاز خوبی نداشتیم. تعطیلات برای ما خوب عدم، اما با این حال برد خوبی را به دست آوردیم.

وی با بیان این که هرچه از وقت بازی گذشت حالت تیمش بهتر شد، افزود: ما احتمالاً در نیمه نخست یکی دو موقعیت به حریف دادیم، اما در نیمه دوم روی بازی تسلط داشتیم و خلال این که چهار گل زدیم، دو سه گل دیگر هم قادر میبودیم بزنیم.

سرمربی تیم فوتبال نفت در پاسخ به این سوال که تمایل دارد در مرحله بعدی تیمش با چه تیمی روبه رو شود، یاد آوری کرد: برای ما فرق نمی کند رقیبمان صبا باشد یا استقلال.

دایی در پاسخ به این سوال که به چه دلیل درمیان خوب ترین ها فوتبال قاره آسیا از تیم ها و بازیکنان ایرانی خبری نمی باشد، نقل کرد: ما پارسال مخصوصاً در رده های پایه نتایج خیلی خوبی گرفتیم و تیم فوتسال مان هم توانست قهرمان قاره آسیا شود. مسلماً تیم ملی فوتسال ما این شایستگی را دارد که به عنوان خوب ترین تیم قاره آسیا برگزیده شود. واقعاً مکان نمایندگان ایران در میان نامزدهای عناوین برتر قاره آسیا خالی است. من نمی دانم به چه دلیل انتخاب نامزدها به این شکل بوده است. حتماً مسئولان AFC چیزهای دیگری را انتخاب کرده اند. ما در خیلی از چیزها در قاره آسیا خوب ترین بودیم و این یک حقیقت است.

وی در پاسخ به این سوال که در مهمانی انتخاب خوب ترین های قاره آسیا وجود خواهد یافت یا نه، عنوان کرد: من را به این مهمانی فرا خوانده اند و ایمیل آن در فدراسیون وجود می دارد، اما متأسفانه این مهمانی مصادف است با روز بازی تیم نفت مقابل فولاد خوزستان و به این خاطر از وجود در این مهمانی عذرخواهی کرده ام.

سرمربی تیم فوتبال نفت در عکس العمل این که از طرف تماشاگران فومنی در ورزشگاه تختی مورد تشویق قرار گرفت، یادآور شد: این مردمان پیوسته به من لطف داشتند. من خود را مدیون مردمان می دانم. امیدوارم خدا این قدرت را به من بدهد که پیوسته در خدمت مردمان خوب کشورم باشم.

دایی در رابطه با قرار گرفتن آقای علیرضا فغانی در میان خوب ترین های داوران دنیا و این که به چه دلیل اختلاف فنی داوران فوتبال ما اینقدر زیاد است، یاد آوری کرد: متأسفانه اختلاف بین داوران در کشور ما زیاد است. داوری مانند فغانی در تورنمنت هایی مانند جام باشگاه های دنیا و مسابقات المپیک داوری کرده و بازی فینال این دو تورنمنت را هم به او دادند، اما می نگاه کنیم که در ایران شروط داوری آن طور که باید نمی باشد. واقعاً فاصله بین فغانی و بعضی داوران ما خیلی زیاد است. این شروط را من در بازیکنان هم می نگاه کنم. بازیکنانی داریم که در تیم های اروپایی به سادگی بازی می کنند، اما بعضی در لیگ برتر فوتبال ایران خودمان همچنان درجا می زنند. البته فاصله بین داوران خیلی بیشتر از بازیکنان است.

وی افزود: فغانی واقعاً درمیان داوران دنیا یک سوپراستار است، اما باید تلاش کنیم تا فاصله بین او و دیگر داوران مان کاهش داده شود و این اتفاق هم به همین سادگی رخ نخواهد داد.

سرمربی تیم فوتبال نفت در پاسخ به این سوال که آیا واقعا تیمش قدرتمندی قهرمانی در جام حذفی را دارد یا نه، نقل کرد: ما اگه صحیح پشتیبانی شویم، انگیزه و قدرتمندی قهرمان شدن در جام حذفی را داریم.

دایی مربوط به معضلات مالی تیم نفت تهران بزرگ عنوان کرد: در هر صورت قطره چکانی به بازیکنان پول می دهند. دیروز شش تا هفت درصد از رقم معاهده بازیکنان به آنها توجه کرد شد و فعلاً این روند ادامه دارد، اما امیدواریم که مالکان باشگاه در آینده شروط را برای تیم بهتر کند، هرچند با توجه به معضلات اقتصادی جامعه این کار سخت است. امیدواریم در آینده ای نزدیک از این حالت توجه کرد های قطره چکانی درآمده و اوضاع خیلی بهتر شود.

وی در انتها در عکس العمل به این مسئله که آیا واقعا شروط آب و هوایی به شروط اقتصادی کشور ربط دارد یا نه (باخنده) نقل کرد: نه، هوا هم خوب باشد حالت همین است.

--- با نظرات خود به ما در پيشرفت خدمات به شما، کمک کنيد ---

نگارش توسط : آفتاب ف.

ورزشی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

مژگان تو تا تيغ جهان گير برآورد ««« »»» بس کشته دل زنده که بر يک دگر افتاددایی: فرقی نمی کند حریف بعدی مان صبا باشد یا استقلال/ انگیزه و توانایی قهرمانی در جام حذفی را داریم


TT / 196 --- TP / 28%گردآوری شده توسط : آفتاب ف.
تاریخ گردآوری : 2016-11-17
در دسته بندی : ورزشی
برچسب ها : فرقی , دایی , استقلال , حذفی
مطالب مرتبط

نظرات

لطفا نظرات خود را در مورد فیلم و مطلب بالا بنویسید :