دایی: وزیر 3 سال دیر استعفا کرد/ با ترس به اردوی کاراته رفتم

دایی: وزیر 3 سال دیر استعفا کرد/ با ترس به اردوی کاراته رفتم

سرمربی تیم فوتبال نفت تهران نقل کرد: مقابل ذوب‌آهن می‌خواهیم شکست به پرسپولیس را جبران کنیم.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد، علی دایی در نشست خبری قبل از بازی با ذوب آهن اصفهان نقل کرد: پس از باخت بدی که مقابل پرسپولیس آوردیم می خواهیم آن شکست را جبران کنیم و مقابل ذوب آهن پیروز شویم. در حال حاضر فاصله تیم های چهارم تا دهم جدول فقط 3 امتیاز است و ما می خواهیم 3 امتیاز این بازی را بگیریم وگرنه کارمان سخت می شود. امیدوارم در این بازی کامیاب شویم.

دایی ادامه داد: ذوب آهن تیم بزرگ و خوبی است و همیشه جزو تیم های خوب ما بوده. امسال هم فصل را مثل 3 فصول گذشته بد شروع کرده اما این تیم روز جدید خوب تر می شود. سپاهان را 2 بر صفر برده اند و با تمام احترامی که برای ذوب آهن قائلم می خواهیم که در این بازی سخت پیروز شویم.

وی در رابطه با این که بازیکنان نفت به دلیل معضلات مالی قصد اعتصاب داشتند و آیا تحولی در شرایط ایجاد شده یا نه، نقل کرد: این مسائل را از مدیریت باشگاه سؤال بکنید خیلی خوب تر است اما معضلات ما همان طور که بوده هست و ادامه دارد و چیز ویژه ای حل نشده است.

سرمربی نفت تهران در رابطه با استعفای وزیر ورزش و مسائلی که رحلت کرده نگاه کن او و وزیر ایجاد شده، نقل کرد: مییاندیشم عملکردوزیر را می شود در نتایج ورزش ما در مسابقات المپیک دید. با توجه به این شرایط مشکلاتی در ورزش به وجود آمد که نشاندهنده عملکرد وزیر است. وزیر ورزش 3 سال دیر استعفا کرد.

دایی در رابطه با تعداد جلسات غیبت بوعذار نقل کرد: او فقط 2-3 روز در تمرین ما غیبت نکرده بلکه مدت هاست در تمرین ما شرکت نمی کند. قرار بود به دلیل معضلات قلبی پدرش 2 روز به اهواز برود اما دو هفته است که بدون هماهنگی ما از تمرینات نفت رفت و از دیروز به جمع ما افزوده شده که فقط در کنار زمین می دود و به هیچ عنوان در فهرست 18 نفره تیم قرار نمی گیرد.

وی در رابطه با حضورش در اردوی تیم ملی کاراته نقل کرد: همه کسانی که برای ورزش ما افتخارآفرینی می کنند قابل تقدیر هستند. هروی هم از دوستان کهنه من است و ایشان از من خواست که به تیم ملی کاراته بروم که من هم سری به تمرین تیم ملی کاراته زدم. من برای تیم ملی کاراته آروز موفقیت می کنم. امیدوارم با دست پر و مدال های رنگین به کشورمان برگردند.

سرمربی نفت تهران در رابطه با این که به او کمربند افتخاری اهدا شد یا خیر، نقل کرد: نه خطرناک است. من با به وحشت افت و لرز به اردوی تیم ملی کاراته رفتم. چندین روز می درخواستم به اردوی تیم ملی کاراته بروم که امروز این امر میسر شد.

با نظرات خود به ما در پيشرفت خدمات به شما، يارى رسانيد

تهیه از: توانا ق.

ورزشی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

کس نيست که افتاده آن زلف دوتا نيست ««« »»» در رهگذر کيست که دامی ز بلا نيستدایی: وزیر 3 سال دیر استعفا کرد/ با ترس به اردوی کاراته رفتم


TT / 94 --- TP / 20%

گردآوری شده توسط : توانا ق.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : استعفا
برچسب ها : کاراته , اردوی , دایی

مطالب مرتبط