دایی: وزیر 3 سال دیر استعفا کرد

دایی: وزیر 3 سال دیر استعفا کرد

سرمربی نفت تهران اعتقاد دارد اگه تیمش در بازی فردا نتواند ذوب آهن را غلبه بکند، کارش در جدول رده بندی کمی سخت می شود.

به گزارش "ورزش سه"، علی دایی در نشست خبری قبل از بازی با ذوب آهن اصفهان پاسخ خبرنگاران را داد:


ذوب آهن را نبریم، کارمان سخت می شود

پس از باخت بدی که مقابل پرسپولیس آوردیم می‌خواهیم آن شکست را جبران کنیم و مقابل ذوب‌آهن پیروز شویم. در حال حاضر فاصله تیم‌های چهارم تا دهم جدول فقط 3 امتیاز است و ما می‌خواهیم 3 امتیاز این بازی را بگیریم وگرنه کارمان سخت می‌شود. امیدوارم در این بازی کامیاب شویم.


ذوب آهن روزبه روز خوب تر می شود


ذوب‌آهن تیم بزرگ و خوبی است و همیشه جزو تیم‌های خوب ما بوده. امسال هم فصل را مثل 3 فصول گذشته بد شروع کرده اما این تیم روز جدید خوب تر می‌شود. سپاهان را 2 بر صفر برده‌اند و با تمام احترامی که برای ذوب‌آهن قائلم می‌خواهیم که در این بازی سخت پیروز شویم.


معضلات مالی نفت تهران


این مسائل را از مدیریت باشگاه سؤال بکنید خیلی خوب تر است اما معضلات ما همان طور که بوده هست و ادامه دارد و چیز ویژه ای حل نشده است.


گودرزی 3 سال دیر رفت


‌ فکر می‌کنم عملکردوزیر را می‌توان در نتایج ورزش ما در مسابقات المپیک دید. با توجه به این شرایط مشکلاتی در ورزش ایجاد شد که نشاندهنده عملکرد وزیر است. وزیر ورزش 3 سال دیر استعفا کرد.

حضور در اردوی تیم ملی کاراته


همه کسانی که برای ورزش ما افتخارآفرینی می‌کنند قابل تقدیر هستند. هروی هم از دوستان کهنه من است و ایشان از من درخواست که به تیم ملی کاراته بروم که من هم سری به تمرین تیم ملی کاراته زدم. من برای تیم ملی کاراته آروز موفقیت می‌کنم. امیدوارم با دست پر و مدال‌های رنگین به کشورمان برگردند. من با به وحشت افت و لرز به اردوی تیم ملی کاراته رفتم. چندین روز می‌خواستم به اردوی تیم ملی کاراته بروم که امروز این امر میسر شد.


*****************************************

مطلب از : سيما ف.

ورزشی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

بس تجربه کرديم در اين دير مکافات ««« »»» با دردکشان هر که درافتاد برافتاددایی: وزیر 3 سال دیر استعفا کرد


TT / 36 --- TP / 11%

گردآوری شده توسط : سيما ف.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : استعفا
برچسب ها : دایی

مطالب مرتبط