دایی: پرسپولیس در آسیا هم یک مدعی جدی است/ برانکو باید در مورد بازیکنانش تصمیم بگیرد نه دیگران

دایی: پرسپولیس در آسیا هم یک مدعی جدی است/ برانکو باید در مورد بازیکنانش تصمیم بگیرد نه دیگران

مربی تیم فوتبال نفت تهران اعتقاد دارد که پرسپولیس حتی در لیگ قهرمانان آسیا هم یک مدعی جدی است.

محمد دایی در خصوص وضعیت نفت تهران و مشکلات مالی زردپوشان که با اعتراض بازیکنان این تیم مواجه شده است، به خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم گفت: هنوز اتفاق خاصی نیفتاده و مشکلات مالی همچنان ادامه دارد. ما فصل گذشته هم در صبای قم این مشکلات را داشتیم. فصل قبل هم در نیم فصل اول نتایج خوبی گرفتیم، اما مشکلات مالی به یک باره به تیم ضربه زد. متأسفانه در تیم ما هنوز چیزی تغییر نکرده و مشکلات پابرجاست.

وی در واکنش به اینکه خیلی ها معتقدند پرسپولیس شانس اول قهرمانی در لیگ محسوب می شود، گفت: قبل از اینکه با پرسپولیس بازی کنیم هم به این موضوع اشاره کرده بودم که آنها بخت اول قهرمانی در لیگ برتر هستند. درضمن باید بگویم که پرسپولیس با این تیم در آسیا هم یک مدعی جدی محسوب می شود. پرسپولیس بازیکنان زیادی در تیم ملی دارد و برخی از بازیکنان این تیم هم مستحق حضور در تیم ملی هستند.

دایی در مورد بازی نکردن رامین رضاییان در پرسپولیس و اینکه خیلی ها معتقدند نباید برانکو را در این زمینه تحت فشار قرار داد، گفت: ما در جمع پرسپولیسی ها نیستیم، ولی برانکو سرمربی این تیم است و روی تیمش تسلط دارد. او باید در مورد بازیکنان تصمیم بگیرد.

مربی تیم فوتبال نفت تهران در پایان درباره بازی تیمش برابر ذوب آهن در هفته نهم لیگ برتر گفت: بازی بسیار سختی داریم. ذوب آهن جزو تیم های پرقدرت لیگ برتر است. با این حال محکوم به برد هستیم و باید باخت هفته قبل را جبران کنیم.

*با نظرات خود به ما در پيشرفت خدمات به شما کاربران عزيز، يارى نماييد*

تهیه از: كامياب ف.

ورزشی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

از همچو تو دلداری دل برنکنم آری ««« »»» چون تاب کشم باری زان زلف به تاب اولیدایی: پرسپولیس در آسیا هم یک مدعی جدی است/ برانکو باید در مورد بازیکنانش تصمیم بگیرد نه دیگران


TT / 0 --- TP / 0%

گردآوری شده توسط : كامياب ف.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : ورزشی
برچسب ها : مدعی , برانکو , دایی , بگیرد , پرسپولیس , آسیا

مطالب مرتبط