درخواست صدور دستور به منظور عدم برگزاری جلسات اداری در ساعات مراجعه مردم

درخواست صدور دستور به منظور عدم برگزاری جلسات اداری در ساعات مراجعه مردم

نمایندگان مردمان تهران و ارومیه در مجلس به رئیس‌جمهور لزوم صدور دستور برای نبود برگزاری جلسات اداری در ساعات مراجعه مردمان را متذکر شدند.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد، تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور در نشست علنی امروز مجلس (28 مهرماه 95) از سوی هیأت رئیسه قرائت شد که این تذکرات به شرح زیر است:

علیرضا محجوب و نادر قاضی پور نمایندگان مردمان تهران و ارومیه در مجلس به رئیس جمهور لزوم صدور دستور برای نبود برگزاری جلسات اداری در ساعات مراجعه مردمان را متذکر شدند.

حشمت الله فلاحت پیشه نماینده مردمان اسلام آباد غرب و دالاهو در مجلس به رئیس جمهور لزوم اقدام جدی برای مبارزه با قیمتی ای های اخیر در کشور را متذکر شد.

سیدناصر موسوی لارگانی نماینده مردمان فلاورجان در مجلس به وزیر امور خارجه لزوم بهره گیری از ظرفیت های دیپلماسی برای پیش گیری از بدعهدی ایالات متحده و متعهدانش در برجام را متذکر و خواستار موضع گیری قاطع دولت در این زمینه شد.

گردهمایی نمایندگان لرستان، عباس گودرزی، محمدرضا ملکشاهی راد، علی رستمیان، مجید کیانپور، سیدحمیدرضا کاظمی، اللهیار ملکشاهی و علا ءالدین بروجردی در تذکری به وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی خواستار برخورد جدی و عزل مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی این استان به دلیل صدور مجوز نمایشنامه تئاتر «لیلی به نام همه دختران کشورمان زمین است» که در آن به شهدا و پاسداری مقدس اهانتهای شرم آور شده است، شدند.

ابوالفضل ابوترابی نماینده مردمان نجف آباد در مجلس در تذکری به رئیس جمهور عنوان کرد که چرا درآمد ناشی از اجرای قانون شوراهای حل اختلاف به شوراها توجه کرد نمی شود و دیگر این که دلیل نبود توجه و کارشکنی رئیس بنیاد شهید در امور ایثارگران چه چیزی است؟

__________________________________

تهیه و تدوین: پوريا س.

سیاسی در بخش سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

سرود مجلست اکنون فلک به رقص آرد ««« »»» که شعر حافظ شيرين سخن ترانه توستدرخواست صدور دستور به منظور عدم برگزاری جلسات اداری در ساعات مراجعه مردم


TT / 51 --- TP / 18%

گردآوری شده توسط : پوريا س.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : منظور
برچسب ها : جلسات , مراجعه , دستور , برگزاری , ساعات

مطالب مرتبط