رنگ های درست برای اطاق خواب عاشقانه (6 عکس)

رنگ های مناسب برای اتاق خواب رمانتیک
در این مطلب چگونگی بیشتر رمانتیک کردن اطاق خواب را با اضافه کردن رنگ هایی مثل نارنجی تند، آلویی و قهوه ای تیره چک خواهیم کرد. با این رنگ ها قادر هستید فضایی دلنشین و محبوب در اتاق خوابتان داشته باشین.

عکس شماره 1 ⇩

رنگ های مناسب اطاق خواب های رمانتیک

جنیفر اوت (Jennifer Ott) گرافیست و اجرا کننده تزئینات داخلی در شهر سان فرانسیسکو است. تخصص وی معماری رنگ هاست و نگارنده مقالات راجع به تزئینات داخلی است. اکثر کارهایی که به انجام رسانده و مقالاتی که در این باره فعالیت کرده را می توان در غالب آثار پرینت شده و هم به صورت آنلاین دید. کتابی که اخیراً از وی انتشار داده شده (۱۰۰۰ ایده برای طرح و نقشه رنگ) به خوشگلی و سهولتی مثال زدنی در بهره گیری از رنگ و فکرهای آن برای انتخاب خوب ترین رنگ، به ما یاری خواهد رساند.

برای به وجود آوردن نقوشی موزون و رومانتیک در اطاق خواب، مجال عالی ای برای بازدید و تجدید نظر در رنگ های مورد استفاده در آن فراهم کنید.

نارنجی نورانی

بسیاری با رنگ کاراملی به عنوان رنگی که محیطی رمانتیک به وجود میاورد، به شدت مخالفند. طبق بازدید و پژوهشی که در انگلیس صورت گرفته، اطاق خواب هایی که رنگ کاراملی داشتند، فضایی عاشقانه تر و آسانتری را در اختیار همسران میگذاشتند. البته برای آن هایی که ذکر میکنند رنگ کاراملی طیف قهوه ای بالایی دارد، نارنجی قادر هست گزینه ای مناسب برای جانشینی باشد.

اما به نظر خیلی های دیگر، رنگ نارجی گرم قادر هست سبب به وجود آوردن فضایی عاشقانه در اطاق خواب شود. رنگ نارنجی اطاق خواب به همراه مقداری مناسب از رنگ زردرنگ و یا دیوار نارنجی تیره که بیشتر به سرخ متمایل شده؛ هر دوی آنها ظاهری گرم و معدودی شیرینی کارامل را به ارمغان می آورند.

عکس شماره 2 ⇩
عکس رنگ های مناسب برای اطاق خواب رمانتیک

رنگ نارجی گرم قادر هست سبب به وجود آوردن فضایی عاشقانه در اطاق خواب شود

بنفش آلویی

سایر رنگ های عاشقانه ای که خوانندگان توصیه کرده بودند سایه هایی از آلویی و بنفش را شامل میشه. این سلبریتی ها و عکس ها و تصاویر خوشگلی که رنگ ها خلق می کنند، به راستی کیفیتی در خور نامشان دارد. چنانچه به طیفی تیره تر از این رنگ ها احتیاج داشته باشین، این رنگ ها شامل ظاهری در تضاد و کنتراست نور بوده و درخشش خوبی دارند که محیط رمانتیک و گرمی را بی افسردگی و دل زدگی بوجود مییاورند.

عکس شماره 3 ⇩
عکس رنگ های مناسب برای اطاق خواب رمانتیک

رنگ های عاشقانه ای که خوانندگان توصیه کرده بودند سایه هایی از آلویی و بنفش را شامل میشه

آبی تیره

مادامی که خیلی از شما دوستان رنگ های طیف گرم را برای ایجاد صمیمیت و پذیرا کردن محیط اطاق خواب توصیه کرده اید، معدودی از مخاطبان هم اینشکلی به بحث گذاشتند که رنگ آبی تیره موردعلاقه و محبوب آنها در این زمینه است. غلظت رنگ آبی که در پایین و در سمت چپ به کار گرفته شده امکان می دارد به یک دنیا برای مناطقی که محیط های سرد و سردی باشند، بسیار سرد به چشم بیایند. اما چنانچه هوا گرم یا به نسبت گرم در مکانی که میزیید، باشد، قادر هستید از این رنگ های طیف سردتر برای اتاق خوابتان بهره گیرید.

عکس شماره 4 ⇩
عکس رنگ های مناسب برای اطاق خواب رمانتیک

قادر هستید از رنگ های آبی تیره طیف سردتر برای اتاق خوابتان بهره گیرید

سبز آبی

تقاضای کمی برای آبی مایل به خاکستری برای رنگ رمانتیک اطاق خواب وجود دارد. در صورت بهره گیری از رنگ متمایز سبز آبی برای اطاق خواب مَستر، بی ایجاد انرژی زیاد، گرمی غیر منتظره ای در آن فضا بوجود مییاورد. این رنگ، رنگی توانا و توانا برای همه چهار دیوار اطاق خواب است، پس به بهره گیری از آن فقط و فقط در عنصری تأکید کننده اندیشید. مانند رنگ سقف اطاق خواب یا رنگ بخشهای بالایی دیوار. این میکس زیبا و کامل از رنگ ها، در فضاهایی غیر از نکات متداول به کار گرفته میشود.

عکس شماره 5 ⇩
عکس رنگ های مناسب برای اطاق خواب رمانتیک

رنگ سبز آبی، رنگی توانا و توانا برای همه چهار دیوار اطاق خواب است

قهوه ای خاکی

به طور متداول رنگ قهوه ای را می توان به عنوان رنگ پس زمینه برای خوشایند تر کردن منظر سایر رنگ ها نامید، مانند میکس آن با نارنجی یا گلبهی. مانند رنگ های بنفش تیره و آلویی، قادر هستید بین قهوه ای تیره با سفید رنگ یا عناصر غیر سفید رنگ که نمای رنگی آنها زیاد غلیظ به چشم نمییایند، اعتدالی بوجود آورید.

عکس شماره 6 ⇩
عکس رنگ های مناسب برای اطاق خواب رمانتیک

در گوشه و کنار اتاق خوابتان قهوه ای غلیظ افزایید که سبب ایجاد شدن احساس چوب مثلی در آن شود

البته قادر هستید در گوشه و کنار اتاق خوابتان قهوه ای غلیظ افزایید که سبب ایجاد شدن احساس چوب مثلی در آن شود. میکاپ و آرایش چوبی روی دیوارها و سقف اطاق خواب، گرمی و خوشایندی آن را تقویت کرده و فضایی رمانتیک در آن بوجود آورده است.

--همچنين مي توانيد براي مشاهده مطالب مرتبط به بالای مطلب رجوع کنيد--

گردآورنده : فرناز ح.

دکوراسیون و هنر در بخش خانه سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

لبت شکر به مستان داد و چشمت می به ميخواران ««« »»» منم کز غايت حرمان نه با آنم نه با اينمرنگ های درست برای اطاق خواب عاشقانه (6 عکس)


TT / 259 --- TP / 32%گردآوری شده توسط : فرناز ح.
تاریخ گردآوری : 2017-08-09
در دسته بندی : رمانتیک
برچسب ها : اتاق خواب
مطالب مرتبط

نظرات

لطفا نظرات خود را در مورد فیلم و مطلب بالا بنویسید :