کشف 100 درصدی جرائم خشن در شهرستان بوشهر

کشف 100 درصدی جرائم خشن در شهرستان بوشهر

فرمانده انتظامی شهرستان بوشهر از کشف 100 درصدی جرائم خشن در شهرستان بوشهر گزارش کرد.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد از بوشهر به نقل از روابط عمومی نیروی انتظامی استان بوشهر، ابراهیم عرب زاده از کشف صددرصدی جرایم خشن این شهرستان در مهرماه سال جاری گزارش کرد و نقل کرد: با اقدامات پیشگیرانه پلیس در این مدت وقوع جرایم خشن 33 درصد کاهش داشته است.
عرب زاده در شرح جزییات بیشتری از عملکرد واحدهای پلیس این شهرستان از ابتدای مهرماه تا کنون بیان داشت: با تقویت گشت های هدفمند و گسترش دامنه نفوذ فعالیت های انتظامی 6 باند سارقین کیف قاپ، اماکن و تلفن همراه منهدم که خلال کشف مقادیر زیادی اموال مسروقه تعداد 39 نفر سارق دستگیر شدند.
وی افزود: وقوع جرایم عادی 23 درصد کاهش و کشف آن نیز 91درصد بوده است.
فرمانده انتظامی شهرستان بوشهر افزایش ضریب امنیت اجتماعی در نتیجه مشارکت شهروندان و همکاری آنان با پلیس را نکته تاکید گذاشت و تصریح کرد: در مدت یاد شده شهروندان این شهرستان 7600 بار با مرکز سه سوته ات های پلیسی 110 تماس گرفته اند که در این ارتباط 2610 عملیات پلیسی انجام شده است.
عرب زاده از عزم جدی پلیس در اجرای نقشهای ارتقای امنیت اجتماعی با رویکرد جلو گیری از جرم در سطح شهرها، تفرجگاه ها و سواحل این شهرستان گزارش کرد و خاطرنشان کرد: از ابتدای مهرماه تاکنون 49 نفر به فروش رساننده مواد مخدر دستگیر و مقادیر قابل توجهی مواد مخدر صنعتی و باستانی از آنان یافته شده است.
فرمانده انتظامی شهرستان بوشهر بیان کرد: در این مدت 640 عدد قلیان میوه ای از سطح سفره خانه ها و پارک های ساحلی جمع آوری شده و 333 سیستم ماشین و موتورسیکلت متخلف نیز توقیف شده است.
وی از تعامل خوب سیستم قضایی و همکاری شهروندان و اعضا پلیس افتخاری با فرماندهی انتظامی شهرستان تقدیر کرد.

__________________________________

تهیه و تدوین : پرويز ظ.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

و گر گويد نمی‌خواهم چو حافظ عاشق مفلس ««« »»» بگوييدش که سلطانی گدايی همنشين داردکشف 100 درصدی جرائم خشن در شهرستان بوشهر


TT / 39 --- TP / 13%

گردآوری شده توسط : پرويز ظ.
تاریخ گردآوری : 2016-10-18
در دسته بندی : جرائم
برچسب ها :

مطالب مرتبط