80 درصد بودجه سازمان منطقه آزاد قشم در مسیر عمران و آبادانی/ افزایش 9 برابری آبرسانی به روستاهای جزیره

80 درصد بودجه سازمان منطقه آزاد قشم در مسیر عمران و آبادانی/ افزایش 9 برابری آبرسانی به روستاهای جزیره

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم نقل کرد: نسبت هزینه‌های عمرانی این سازمان در مقایسه با هزینه‌های جاری 80 به 20 است و این نشان از آینده نورانی این منطقه دارد.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد از بندرعباس به نقل از روابط عمومی سازمان منطقه آزاد قشم، حمیدرضا مومنی در آیین تجلیل از 38 کارمند نمونه این سازمان که در تالار مرکز نگاه کن المللی رشد قشم به انجام رسانده شد، اعلام کرد: مخارجهای عمرانی این سازمان در مقابل مخارجهای عمرانی که در نقاط دیگر کشور انجام می شود قابل مقایسه نیست.

وی اضافه کرد: علاوه بر خداوند، مردمان هم کارهای ما را نکته انتقاد و بررسی میگذارند و قضاوت مردمان نمایان کننده عملکرد کارکنان سازمان منطقه آزاد قشم است.

مومنی ادامه داد: یکی از شاخص های عملکردی سازمان منطقه آزاد قشم محقق شدن 98 درصدی بودجه است که 80 درصد آن در حوزه عمران و بقیه در بخش جاری هزینه می شود.

وی نقل کرد: برنامه های بسیار اهمیتی می داری در بخش های گوناگون صنعتی این منطقه در حال محقق شدن است و به امید خدا براساس توفیقات کسب شده توسط مسؤولان سازمان منطقه آزاد قشم، خبرهای خوش و فراوانی جلو روی مردمان این جزیره است.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم رضایت ارباب رجوع را از اساسی ترین اهداف کاری این سازمان برشمرد و بیان امیدواری کرد که با شفافیت سازی در کارها و سرعت بخشیدن به خدمات، ضریب رضایتمندی مردمان از عملکرد خودمان را ارتقا دهیم.

وی با اعلام این که توسعه همه جانبه جزیره از اهداف مهم سازمان منطقه آزاد قشم است، کارکنان این سازمان را به تندرست کاری، حفظ شئونات اسلامی، رعایت قوانین نظام مقدس جمهوری اسلامی، امر به معروف و نهی از منکر و پرهیز از برخوردهای سلیقه ای پیشنهاد داد.

نقش انتقال آب به روستاهای جزیره قشم هم از دیگر موارد مهم سخنان مومنی در این مهمانی بود.

وی یادآور شد: سال گذشته در همین وقت تنها 3 روستای قشم از نعمت آب آشامیدنی بهره مند بودند در حالی که با تدابیر دولت یازدهم و تاکید شخص ریاست محترم جمهوری در مسافرت برج فروردین 94 به جزیره قشم، خوشبختانه آمار روستاهای بهره مند از آب شرب سالم در این جزیره به بیش از 9 برابر افزایش کشف کرده است.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم بیان امیدواری کرد: با توجه به تلاش و برنامه هایی که در حوزه آبرسانی توسط شرکت آب، برق و تاسیسات سازمان منطقه آزاد قشم و بخش خصوصی در جریان است در آینده نه چندان دور شاهد انتقال آب شرب سالم به همه روستاهای قشم باشیم.

وی به کارکنان سازمان منطقه آزاد قشم پیشنهاد داد که با زیاد کردن سطح بصیرت خود و دور شدن از فضاهای شایعه پراکنی، با تمام توان در راستای مصالح کشور و رضایت مردمان گام بردارند.

--نظرات شما براى ما بسيار مهم و سازنده خواهد بود--

نگارنده: خداداد ل.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

دست رنج تو همان به که شود صرف به کام ««« »»» دانی آخر که به ناکام چه خواهد بودن80 درصد بودجه سازمان منطقه آزاد قشم در مسیر عمران و آبادانی/ افزایش 9 برابری آبرسانی به روستاهای جزیره


TT / 69 --- TP / 15%

گردآوری شده توسط : خداداد ل.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : عمران
برچسب ها : آبادانی , روستاهای , جزیره , سازمان , مسیر

مطالب مرتبط