۱۰۰ درصد طرح هادی روستایی شهرستان درمیان اجرا شده است

۱۰۰ درصد طرح هادی روستایی شهرستان درمیان اجرا شده است

رئیس بنیاد مسکن درمیان با اشاره به این که بیش از هزار و ۹۷۳ سند برای منازل مسکونی این شهرستان صادر شده که هزار و ۶۱۴ جلد آن در بخش روستایی بوده است گفت: ۱۰۰ درصد طرح هادی روستایی شهرستان درمیان اجرا شده است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از درمیان، ابوالفضل دزگی ظهر امروز در مراسم تودیع و معارفه رئیس بنیاد مسکن شهرستان درمیان اظهار داشت: استحکام و بهسازی مسکن روستاییان از بارزترین خدمات این نهاد است که منجر به بهبود قابل توجه مسکن روستاییان نسبت به قبل از انقلاب شده است.

وی با اشاره به گزارش عملکرد 7 ساله خدمت خود در این شهرستان تصریح کرد: با اعتبار 27 میلیارد تومان در راستای بهسازی و نوسازی مسکن روستایی از سال 89 تاکنون بهسازی هزار و 210 واحد مسکن روستایی را شروع کردیم که تاکنون 755 واحد تکمیل و تحویل شده است.

رئیس سابق بنیاد مسکن درمیان افزود: در بحث بازسازی مناطق زلزله زده نیز در طول یک سال 58 واحد به طور کامل احداث و تحویل خسارت دیدگان شد و همچنین بیش از 260 فقره تسهیلات تعمیر مسکن از قبیل ساخت حمام و سرویس بهداشتی پرداخت شده است.

دزگی خاطرنشان کرد: در بحث مسکن شهری که رسالت بنیاد مسکن رسیدگی به اقشار کم درآمد است عملیات ساختمانی بیش از 129 واحد شروع شده است که 10 واحد آن تکمیل و تحویل شده است و 119 واحد نیز در سه شهر اسدیه، گزیک و طبس است که به طور میانگین 65 درصد پیشرفت فیزیکی داشته است و تمام این واحدها توسط نیروها و پیمانکاران بومی منطقه در حال انجام است.

وی یادآور شد: پروژه مسکن مهر این شهرستان با 292 واحد تکمیل و با امکانات زیربنایی خوب تحویل متقاضیان شده است و 20 واحد مسکونی از محل اعتبارات بنیاد مسکن و خیرین تکمیل و تحویل مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) شده است.

رئیس سابق بنیاد مسکن درمیان با اشاره به بحث عمران روستایی گفت: در شهرستان درمیان بیش از هزار و 973 سند برای منازل مسکونی صادر شده که از این تعداد هزار و 614 جلد در 42 روستا و مابقی در چهار شهر شهرستان صادر شده است.

دزگی اظهار داشت: در شهرستان درمیان 146 هکتار زمین تملک انجام شده است و در 52 روستا 98 درصد زمین برای واگذاری به متقاضیان موجود است و تاکنون 795 قطعه برای ساخت و ساز مسکن روستایی واگذار شده است.

وی افزود: در شهرستان درمیان 100 درصد طرح هادی اجرا شده است و 51 روستا تهیه طرح و در 12 روستا بازنگری طرح را داشتیم که 134 هزار و 470 متر مربع آسفالت روستایی، 39 هزار و 861 متر مربع سنگ فرش و 8 هزار و 752 متر طول جدول کشی با اعتبار 8 میلیارد و 500 میلیون تومان ابوده است.

رئیس سابق بنیاد مسکن درمیان با اشاره به انجام 3 هزار و 510 مورد بازرسی از روند ساخت و ساز در سطح شهرستان گفت: ساخت و سازها در این شهرستان کاملاً کنترل شده صورت می گیرد و در بحث تأمین مصالح و کمک به مردم، 483 اسکلت و 34 هزار پاکت سیمان در اختیار روستاییان قرار گرفته است.

در این مراسم از زحمات ابوالفضل دزگی قدردانی و علی غلامی به عنوان رئیس اداره بنیاد مسکن شهرستان درمیان معرفی شد.

__________________________________

گردآوری از: پوريا س.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

آن نيست که حافظ را رندی بشد از خاطر ««« »»» کاين سابقه پيشين تا روز پسين باشد۱۰۰ درصد طرح هادی روستایی شهرستان درمیان اجرا شده است


TT / 0 --- TP / 0%

گردآوری شده توسط : پوريا س.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : استان ها
برچسب ها : روستایی , هادی

مطالب مرتبط