۱۰۰ درصد طرح هادی روستایی شهرستان درمیان اجرا شده است

۱۰۰ درصد طرح هادی روستایی شهرستان درمیان اجرا شده است

رئیس بنیاد مسکن درمیان با اشاره به این که بیش از هزار و ۹۷۳ سند برای منازل مسکونی این شهرستان صادر شده که هزار و ۶۱۴ جلد آن در بخش روستایی بوده است گفت: ۱۰۰ درصد طرح هادی روستایی شهرستان درمیان اجرا شده است.

عکس   ۱۰۰ درصد طرح هادی روستایی شهرستان درمیان اجرا شده است

به گزارش خبرگزاری تسنیم از درمیان، ابوالفضل دزگی ظهر امروز در مراسم تودیع و معارفه رئیس بنیاد مسکن شهرستان درمیان اظهار داشت: استحکام و بهسازی مسکن روستاییان از بارزترین خدمات این نهاد است که منجر به بهبود قابل توجه مسکن روستاییان نسبت به قبل از انقلاب شده است.

وی با اشاره به گزارش عملکرد ۷ ساله خدمت خود در این شهرستان تصریح کرد: با اعتبار ۲۷ میلیارد تومان در راستای بهسازی و نوسازی مسکن روستایی از سال ۸۹ تاکنون بهسازی هزار و ۲۱۰ واحد مسکن روستایی را شروع کردیم که تاکنون ۷۵۵ واحد تکمیل و تحویل شده است.

رئیس سابق بنیاد مسکن درمیان افزود: در بحث بازسازی مناطق زلزله زده نیز در طول یک سال ۵۸ واحد به طور کامل احداث و تحویل خسارت دیدگان شد و همچنین بیش از ۲۶۰ فقره تسهیلات تعمیر مسکن از قبیل ساخت حمام و سرویس بهداشتی پرداخت شده است.

دزگی خاطرنشان کرد: در بحث مسکن شهری که رسالت بنیاد مسکن رسیدگی به اقشار کم درآمد است عملیات ساختمانی بیش از ۱۲۹ واحد شروع شده است که ۱۰ واحد آن تکمیل و تحویل شده است و ۱۱۹ واحد نیز در سه شهر اسدیه، گزیک و طبس است که به طور میانگین ۶۵ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است و تمام این واحدها توسط نیروها و پیمانکاران بومی منطقه در حال انجام است.

وی یادآور شد: پروژه مسکن مهر این شهرستان با ۲۹۲ واحد تکمیل و با امکانات زیربنایی خوب تحویل متقاضیان شده است و ۲۰ واحد مسکونی از محل اعتبارات بنیاد مسکن و خیرین تکمیل و تحویل مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) شده است.

رئیس سابق بنیاد مسکن درمیان با اشاره به بحث عمران روستایی گفت: در شهرستان درمیان بیش از هزار و ۹۷۳ سند برای منازل مسکونی صادر شده که از این تعداد هزار و ۶۱۴ جلد در ۴۲ روستا و مابقی در چهار شهر شهرستان صادر شده است.

دزگی اظهار داشت: در شهرستان درمیان ۱۴۶ هکتار زمین تملک انجام شده است و در ۵۲ روستا ۹۸ درصد زمین برای واگذاری به متقاضیان موجود است و تاکنون ۷۹۵ قطعه برای ساخت و ساز مسکن روستایی واگذار شده است.

وی افزود: در شهرستان درمیان ۱۰۰ درصد طرح هادی اجرا شده است و ۵۱ روستا تهیه طرح و در ۱۲ روستا بازنگری طرح را داشتیم که ۱۳۴ هزار و ۴۷۰ متر مربع آسفالت روستایی، ۳۹ هزار و ۸۶۱ متر مربع سنگ فرش و ۸ هزار و ۷۵۲ متر طول جدول کشی با اعتبار ۸ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان ابوده است.

رئیس سابق بنیاد مسکن درمیان با اشاره به انجام ۳ هزار و ۵۱۰ مورد بازرسی از روند ساخت و ساز در سطح شهرستان گفت: ساخت و سازها در این شهرستان کاملاً کنترل شده صورت می گیرد و در بحث تأمین مصالح و کمک به مردم، ۴۸۳ اسکلت و ۳۴ هزار پاکت سیمان در اختیار روستاییان قرار گرفته است.

در این مراسم از زحمات ابوالفضل دزگی قدردانی و علی غلامی به عنوان رئیس اداره بنیاد مسکن شهرستان درمیان معرفی شد.

__________________________________

گردآوری از: پوريا س.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

آن نيست که حافظ را رندی بشد از خاطر
««« »»»
کاين سابقه پيشين تا روز پسين باشد

۱۰۰ درصد طرح هادی روستایی شهرستان درمیان اجرا شده است

TT / 0 — TP / 0%

نظر دهید

لطفا جواب سئوال زیر را بدهید *