درهای منچسترسیتی به روی مسی باز است

درهای منچسترسیتی به روی مسی باز است

یکی از اعضای تیم مدیریت ورزشی باشگاه منچسترسیتی که سابقه فعالیت در بارسلونا را نیز در کارنامه دارد، در گفت و گو با "راک1"، نسبت به حضور مسی در سیتی ابراز علاقه کرد.

تصویر و عکس شماره 1 ⇩

به گزارش "ورزش سه"، در چندین روز اخیر و به خاطر نزدیک بودن بازی حساس بارسلونا و سیتی (امشب در نوکمپ)، رسانه های اروپایی مطالب گوناگونی در رابطه با این بازی انتشار دادند و یکی از اصلی ترین موضوعاتی که نشریات چاپ بارسلونا روی آن مانور دادند، به علاقه باشگاه سیتی برای در اختیار گرفتن 4 بازیکن بارسلونا مربوط بود.

پپ گواردیولا، سرمربی سیتی، در نشست خبری روز پیش خود، این شایعه را به شدت انکار کرد و گفت که با وجود این که حق خود آگاهی میدارد به جذب هر بازیکنی در جهان علاقمند باشد؛ اما برای در اختیار گرفتن هیچ بازیکنی از بارسلونا اقدام نکرده است.

تصویر و عکس شماره 2 ⇩
تصویر و عکس درهای منچسترسیتی به روی مسی باز است

فران سوریانو نیز در همین رابطه گفت: «نه با مسی و نه با هیچ بازیکن بارسا در تابستان مذاکره نکردیم؛ اما چنانچه مسی روزی درخواست که از بارسلونا طلاق گیرد، درهای منچسترسیتی به روی وی باز است. من با مسی تماس نگرفته ام؛ ولی چنانچه روزی او زنگ بزند، حتما جوابش را خواهم داد.

رابطه من با بارتومئو (رئیس بارسلونا) و دیگر مدیران باشگاه های بزرگ اروپایی خوب است. چنانچه معضلی موجود موجود باشد، باهم حرف خواهیم زد. قبلا امکانش موجود نبود؛ ولی حالا چرا.»


-- لطفا نظرات خود را در بخش نظر بنويسيد --

نگارنده : زامياد ر.

ورزشی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

گنج زر گر نبود کنج قناعت باقيست ««« »»» آن که آن داد به شاهان به گدايان اين داددرهای منچسترسیتی به روی مسی باز است


TT / 50 --- TP / 21%

گردآوری شده توسط : زامياد ر.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : درهای
برچسب ها : منچسترسیتی

مطالب مرتبط