دشمنان در فضای مجازی به دنبال تخریب مکتب اهل بیت(ع) هستند

دشمنان در فضای مجازی به دنبال تخریب مکتب اهل بیت(ع) هستند

مرجع تقلید شیعیان با بیان اینکه اسلام مکتب رشد، ترقی و تمدن است، گفت: کسی که به فرهنگ اهل بیت(ع) توجه کند می‌تواند در برابر همه قدرت‌ها بایستد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از قم، آیت الله حسین نوری همدانی صبح امروز در جلسه درس خارج فقه که در شبستان مسجد اعظم قم برگزار شد با اشاره به حضور باشکوه مردم در مراسم عاشورا اظهار داشت: مکتب عاشورا مکتب اهل بیت(ع) است و کفر در برابر این مکتب ناتوان است از همین رو دشمنان در فضای مجازی به دنبال تضعیف آن است.

مرجع تقلید شیعیان با بیان اینکه موصل مدت هاست در اختیار کفار است، افزود: جمعیت مردمی حشدالشعبی اعم از مسلمان و مسیحی به دنبال آزادسازی موصل هستند و همه برای این هدف بسیج شده اند.

استاد برجسته حوزه علمیه با تاکید براینکه فرهنگ عاشورا به علاقه مندان این مکتب روحیه می دهد، خاطرنشان کرد: کسی که به فرهنگ اهل بیت(ع) توجه کند می تواند در برابر همه قدرت ها بایستد.

وی با بیان اینکه اسلام مکتب رشد، ترقی و تمدن است، اظهار داشت: هر آنچه به دنبال وهن اسلام بوده ساخته دست دشمنان اسلام است.

**لطفا نظر خود را در مورد سايت سرزه در بخش نظر بنويسيد**

نگارش: سينا ف.

فرهنگی هنری در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

گر چه از کوی وفا گشت به صد مرحله دور ««« »»» دور باد آفت دور فلک از جان و تنشدشمنان در فضای مجازی به دنبال تخریب مکتب اهل بیت(ع) هستند


TT / 0 --- TP / 0%

گردآوری شده توسط : سينا ف.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : دشمنان
برچسب ها : تخریب , مکتب

مطالب مرتبط