دشمن از طریق اینترنت به دنبال معمولی سازی روابط نامشروع می باشد

دشمن از طریق فضای مجازی به دنبال عادی سازی روابط نامشروع است

مردمان بویژه جوانان باید از خطراتی که دشمنان در اینترنت برای ازهم پاشیدگی مؤسسه گرم خانواده دیزاین نموده اند، آگاه شوند، چراکه به دنبال خرابی افکار عمومی و ایجاد ارتباط حرام بین جوانان هستند.

به اعلان سرزه و به نقل از خبرنگار خبرگزاری «حوزه» از کاشان، حجت الاسلام و المسلمین مهدی اسماعیلی، در دوره تعلیمی مروری بر زیانهای فضاهای مجازی، در مدرسه علمیه حضرت ولیعصر(عج) قمصر، نقل کرد: دشمنان برای رسیدن به اهداف و منافع خود و ضربه زدن به بنیادخانواده از طریق اینترنت کوششهای انبوه ای نموده اند.

معاون تحقیق حوزه علمیه کاشان با تاکید بر ضرورت اطلاع و هوشیاری هرچه بیشتر خانواده ها، خصوصا جوانان در بهره گیری از اینترنت، اضافه کرد: مردمان بویژه جوانان باید از خطراتی که دشمنان در اینترنت برای ازهم پاشیدگی مؤسسه گرم خانواده دیزاین نموده اند، آگاه شوند، چراکه به دنبال خرابی افکار عمومی و ایجاد ارتباط حرام بین جوانان هستند.

وی ادامه داد: دشمن از طریق فضاهی مجازی در حیطه های ساختاری، رفتاری، باورها ، احساسات و تحرکات مردمان فعالیت میکند و به شبهه افکنی توجه میکند.

معاون تحقیق حوزه علمیه کاشان با تاکید بر این که دشمنان از طریق فضاهای مجازی اداراکات فکری را جانشین پیامی می کند تا مدیران جامعه هدف را خرابی و برای سیستم مسئله سازی کند، نقل کرد: طلاب باید در بهره گیری از فضاهای مجازی و تهدیدات دشمنان کاملا هوشیار باشند.

پایان پیام

— نظرات شما براى ما بسيار مهم و سازنده خواهد بود —

نگارش : شهداد ه.

حوزه در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

نقطه خال تو بر لوح بصر نتوان زد
««« »»»
مگر از مردمک ديده مدادی طلبيم

دشمن از طریق اینترنت به دنبال معمولی سازی روابط نامشروع می باشد

TT / 76 — TP / 33%

نظر دهید