دشمن لحظه ای از جنگ با کشور اسلامی دست برنمی دارد/فکر و شیوه حقوق های نجومی را دشمن بر جامعه اسلامی تزریق کرده است

دشمن لحظه ای از جنگ با کشور اسلامی دست برنمی دارد/فکر و شیوه حقوق های نجومی را دشمن بر جامعه اسلامی تزریق کرده است

نماینده ولی فقیه در استان خراسان جنوبی نقل کرد: دشمن لحظه‌ای از جنگ با کشور اسلامی دست بر نخواهد داشت.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد از بیرجند، آیت الله سید علیرضا عبادی سه شنبه شب در دیدار با رئیس کمیته امداد امام خمینی با بیان این که اسلام، انسان را جامع نگاه کرده است، بیان داشت: خداوند متعال استعدادهایی در بعد جسمانی و فیزیکی انسان قرار داده است تا انسان را به فعلیت برساند.

وی با بیان این که در استعدادهای روحی انسان نیز همین شکل است، تصریح کرد: رمز و راز خلقت برای کشف است و همه اینها مقدمه رشد معنوی و راه رسیدن به سیر الی الله است.

نماینده ولی فقیه در استان خراسان جنوبی گ افزود: خداوند، زمین و نعمت های آن را ابزار قرار داده است که انسان به کمال برسد، اما متأسفانه انسان براساس امور نفسانی دنیا را نشانه میگیرد و همه معنویات را زیر پا قرار میدهد.

آیت الله عبادی تشریح کرد: متأسفانه انسان خود فدای دنیا می‎‏شود و این امر در اخبار آخر الزمان در اوج قرار دارد.

وی با تأکید بر این که هدف دشمن این است که نتوانیم اهداف اسلامی را در جامعه پیاده کنیم، تأکید کرد: دشمن خوب ترین افراد کشورهای اسلامی را هدف قرار داده است.

دشمن لحظه ای از جنگ با کشور اسلامی دست بر نخواهد داشت

نماینده ولی فقیه در استان خراسان جنوبی، فاجعه توجه انسان به امورات جهانی را از نامسلمانی و نفوذ بیگانگان آگاهی داشت و متذکر شد: دشمن لحظه ای از جنگ با کشور اسلامی دست بر نخواهد داشت، چراکه هدف نهایی دشمن ایجاد جنگ های فرهنگی در جامعه است.

وی، خطاب به مسؤولان و آحاد جامعه، متذکر شد: وقتی که دشمن ماهیت ما را با پلشتی و زشتی نمایان میکند باید ماهیت دین را به خوشگلی به نشانه قرار بدهیم تا مردمان راه درست را برگزند.

نماینده ولی فقیه در استان خراسان جنوبی یادآور شد: خداوند متعال از دین و ایمان پاسداری می کند، اما از مسلمان پاسداری نمی کند، بلکه خود مسلمان باید از خود پاسداری کند، بنابراین باید در خود تجدید نظر کنیم.

* دشمن درصدد از پای درآوردن کشور از لحاظ فکری است

آیت الله عبادی با اشاره به این که پروژه دشمن علیه اسلام سابقه 700 ساله دارد، اما جنگ دشمن منحصر به ارتشی نیست، توضیح داد: در هشت سال پاسداری مقدس دشمن معضلات زیادی برای جامعه به وجود آورد، اما جنگ تنها منحصر به تصرف آب ها و خاک ها نیست، بلکه درصدد از پای درآوردن کشور از لحاظ فکری هستند.

وی با تأکید بر این که دشمن فکر قارونی و سرمایه ای را در جامعه میپروراند و فکر ایمانی، الهی و علوی را از ما می گیرد، ادامه داد: فکر و شیوه اختلاس ها و حقوق های نجومی را دشمن بر جامعه اسلامی آمپول زده است.

نماینده ولی فقیه در استان خراسان جنوبی تصریح کرد: چنانچه هنوز ناچار به بهره گیری از کمیته امداد هستیم، به دلیل این است که فکر قارونی را بیگانگان در جامعه میپرورانند.

* حرف نخست و آخر در جامعه اسلامی براساس عدالت است

آیت الله عبادی عنوان کرد: دستگاه قانون اساسی ما براساس دین است، بنابراین حرف نخست و آخر را در جامعه اسلامی عدالت می‎زند.

وی با اشاره به این که چنانچه آنچه که در کشور وجود دارد به صورت عادلانه تقسیم شود دیگر هیچ نیازمندی موجود نخواهد بود، افزود: نصیحت درست، اجرای عدالت و قانون اساسی در جامعه کمرنگ شده است.

نماینده ولی فقیه در استان خراسان جنوبی افزود: دشمن لحظه ای از جنگ با کشور اسلامی دست برنمی دارد.

آیت الله عبادی خاطرنشان کرد: تهاجم دشمن به انواع و اقسام کارشناسی در جهت نفوذ و جنگ فرهنگی است.

وی با بیان این که چرا نسبت به انقلاب اسلامی به این شکوهمندی ناسپاسی می کنیم؟ پاسخ داد: ما در این شرایط در امتحان الهی هستیم و ولی امر مسلمین جهان تأکید دارند که کارها را جهادی به انجام رسانید.

نماینده ولی فقیه در استان خراسان جنوبی تأکید کرد: نیازمند، بیمار و محصل بازمانده از تحصیل وقت نمی‎شناسد، بنابراین در این شرایط نهادهایی که با نام امام خمینی(ره) است، چنانچه طبق خواسته ایشان عمل کنند برنده‎ترین شمشیر علیه دشمنان هستند.

آیت الله عبادی تأکید کرد: اروپایی اتو کشیده با جنایاتی که به انجام رسانده است ماهیت درندگی و خبیث خود را نمایان کرده است و هر انسانی در ابتدایی‎ترین شرایط قادر هست حق را از باطل شناسایی کند.

وی در پایان با اشاره به این که کار کمیته امداد اداری نیست، متذکر شد: کمیته امداد باید پدرگونه و مادرگونه به سراغ محرومانی برود که حقشان ضایع می‎شود.

--------------------------------

تهیه شده توسط: پاكبانو ک.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

شد چمان در چمن حسن و لطافت ليکن ««« »»» در گلستان وصالش نچميديم و برفتدشمن لحظه ای از جنگ با کشور اسلامی دست برنمی دارد/فکر و شیوه حقوق های نجومی را دشمن بر جامعه اسلامی تزریق کرده است


TT / 99 --- TP / 13%

گردآوری شده توسط : پاكبانو ک.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : حقوق
برچسب ها : دشمن , برنمی , تزریق , شیوه , جامعه

مطالب مرتبط