دشوار ترین روزهای ویسی در سپاهان

سخت ترین روزهای ویسی در سپاهان

تیم سپاهان در هفته نهم مسابقات لیگ برتر باید به مصاف تیم سیاه‌‍ جامگان برود و این در حالی است که سرمربیگری این تیم را فرهاد کاظمی بر عهده دارد؛ کسی که امپراطوری سپاهان در فوتبال کشورمان را آغاز کرد.

به گزارش "ورزش‌سه"، هشت هفته از مسابقات لیگ برتر گذشته و نتایج سپاهان با عبدا... ویسی، نه باب دل سرمربی این تیم است و نه هواداران و نه جایگاهی که سپاهان در این چندین سال از خود در فوتبال کشورمان به عنوان پرافتخارترین تیم مسابقات لیگ برتر با کسب 5 عنوان قهرمانی، نشان داده است.


نتایج سینوسی رو به نزول؛


عبدا... ویسی فصل را با شکست برابر پدیده آغاز کرد؛ سپس یک پیروزی در مقابل شاگردان علی دایی در تهران به دست آورد. او در ورزشگاه فولاد شهر برابر تیم سابق خود و مدافع عنوان قهرمانی قرار گرفت و با ارائه خوب ترین اکران سپاهان تا اینجای مسابقات، در یکی از خوشگل ترین دیدارهای لیگ شانزدهم کامیاب شد رقیب خود را با سه گل از جلو رو بردارد. بی شک نقطه عطف بازی های سپاهان در این فصل برابر استقلال خوزستان رقم خورد؛ مکانی که پتانسیل قرار می داری سپاهان و تیم ویسی نمایان شد؛ اما روند بازی ها برای ویسی بعد از بازی برابر استقلال خوزستان خوب جلو نرفت و آن‌ها از 5 بازی دیگر خود تنها کامیاب به کسب 4 امتیاز با پیروزی برابر خودرو سازی و تساوی برابر پیکان شدند و در مقابل صنعت نفت آبادان، پرسپولیس و ذوب آهن تن به غلبه کردند تا این تیم کم کم از رتبه های بالایی جدول دور بشود و به رده های میانی و رتبه دهم برسد. نتایج حاصل شده تیم ویسی در این مدت روند باثباتی را نمایان نمیکند و شکست در مقابل ذوب آهن در دربی اصفهان که از حساسیت خاصی میان هواداران برخوردار بود، شرایط این تیم را به مراتب، سخت‌تر از گذشته کرده است.


بازگشت فرهاد کاظمی به خانه؛


این هفته تیم سیاه‌جامگان در ورزشگاه فولادشهر مهمان تیم سپاهان خواهد بود و از جهاتی قادر هست یکی از دیدارهای گیرا هفته نهم مسابقات لقب گیرد. شاگردان فرهاد کاظمی علیرغم شروع خوبی که در ابتدای مسابقات داشتند، قادر نبودند همان روند خود را حفظ کنند و چالش با معضلات مالی تا حدودی تمرکز آن‌ها را از میان برد. ان‌ها در دو دیدار گذشته خود برابر تراکتورسازی و استقلال تهران نتیجه را واگذار کرده اند تا با کسب 9 امتیاز در رتبه یازدهم جدول قرار گیرند.


فرهاد کاظمی در تیم سپاهان و در دومین دوره لیگ برتر 1381-82 به عنوان اولین تیم غیرتهرانی، قهرمان لیگ برتر شد تا یک قدرت تازه به دوقطبی فوتبال کشورمان افزوده شود. سپاهان در آن فصل با نتایجی نورانی و بازی های زیبا کامیاب شد یک ماه پیش از اتمام مسابقات ضیافت قهرمانی بگیرد. آن‌ها همین روند را ادامه دادند و کامیاب شدند در ادامه دو بار با امیر قلعه‌نویی، یک بار با زلاتکو کرانچار و یک بار هم با حسین فرکی به قهرمانی برسند تا پرافتخارترین تیم لیگ برتر باشند.

*عبدا... ویسی در دیدار آینده خود باید برابر فرهاد کاظمی قرار بگیرد که بنیان‌گذار سپاهان و دوره موفقیت آمیزش بوده است. شاگردان کاظمی دو دیدار گذشته خود را با شکست به اتمام رسانده اند و از این حیث کاملا حالت مشابهی با تیم سپاهان دارند؛ در سوی دیگر عبدا... ویسی با دو شکست برابر پرسپولیس و ذوب آهن شرایط سختی را مییازماید و دوست ندارد که با نتیجه نگرفتن در این دیدار شرایط خودش و تیم سپاهان از این هم بدتر شود. عطش هر دو تیم برای خروج از بحران و کسب پیروزی قادر هست دیدار دو تیم را به یکی از دیدارهای حساس و گیرا هفته نهم مسابقات مبدل کند.


____________________________________

گردآوری از : شهران س.

ورزشی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

حافظا می خور و رندی کن و خوش باش ولی ««« »»» دام تزوير مکن چون دگران قرآن رادشوار ترین روزهای ویسی در سپاهان


TT / 75 --- TP / 12%

گردآوری شده توسط : شهران س.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : سپاهان
برچسب ها : ویسی

مطالب مرتبط