دعوت و حضور اصولگرایان در همایش ستاد استقبال هیئت دولت در اراک کذب محض است

دعوت و حضور اصولگرایان در همایش ستاد استقبال هیئت دولت در اراک کذب محض است

رئیس شورای همگرایی اصولگرایان و نیروهای ارزشی استان مرکزی گفت: دعوت و حضور اصولگرایان در نشست ستاد استقبال هیئت دولت در اراک کذب محض است.

عکس   دعوت و حضور اصولگرایان در همایش ستاد استقبال هیئت دولت در اراک کذب محض است

حجت الاسلام علی اصغر الهامی نیا در گفت و گو با خبرنگار تسنیم در اراک با اشاره به انتشار خبری درباره حضور اصولگرایان در نشست ها و همایش های استقبال از هیئت دولت که از سوی مسئولان ارشد و اصلاح طلبان استان مرکزی برنامه ریزی شده است اظهار داشت: این موضوع کذبی است که از سوی این افراد در اخبار و فضای مجازی منتشر شده است.

وی افزود: این که فردی را به عنوان نماینده اصولگرایان معرفی کرده اند و به وی وقت صحبت هم در جمع اصلاح طلبان و مجموعه دست اندرکاران این ستاد داده شده بدل سازی اصلاح طلبان از جریان اصیل و حزب اللهی اصولگرایی است چراکه تاکنون هیچ دعوتی از اصولگرایان به طور رسمی نشده است.

الهامی نیا ادامه داد: نه تنها دعوت از اصولگرایان نشده که حتی هیچ اصولگرا و حزب شناسنامه دار اصولگرایی در نشست های استقبال از هیئت دولت در استان مرکزی شرکت نکرده و نمی کند.

رئیس شورای همگرایی اصولگرایان و نیروهای ارزشی استان مرکزی با اشاره به جعل عنوان اصولگرایان در استان مرکزی گفت: اصولگرایان شناسنامه دار و ریشه دار استان مرکزی در مجموعه شورای وحدت و همگرایی متحد در کنار یکدیگر ایستاده اند و هیچ اقدامی بدون هماهنگی شورا انجام نمی دهند و نماینده جریان اصولگرایی خطاب کردن فردی برای پیشبرد اهداف سیاسی، کذب و کار مذمومی است.

وی اضافه کرد: درحال حاضر، جریان اصولگرای استان مرکزی از وحدت و انسجام بالا و مطلوبی برخوردار است و اقدامات از این دست هیچ خدشه ای به این وحدت و همگرایی نمی زند.

به گزارش تسنیم، در چند روز گذشته رسانه ها و فعالان اصلاح طلب با شانتاژ خبری و نامبردن فردی از او به عنوان نماینده اصولگرایان نامبرده اند این درحالیست که فعالان جریان اصولگرایی از وی به عنوان یک اخراجی نام می برند.

**************************************

متن از : زری ع.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

عاشق روی جوانی خوش نوخاسته‌ام
««« »»»
و از خدا دولت اين غم به دعا خواسته‌ام

دعوت و حضور اصولگرایان در همایش ستاد استقبال هیئت دولت در اراک کذب محض است

TT / 0 — TP / 0%

نظر دهید