دفتر کنسولگری عراق در رشت فعال می شود

دفتر کنسولگری عراق در رشت فعال می شود

استاندار گیلان گفت: فعالیت دفتر کنسولگری عراق برای صدور روادید سفر به کربلا در اربعین حسینی از روزهای آینده در رشت آغاز می‌شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از رشت, محمدعلی نجفی صبح امروز در جلسه ستاد اربعین حسینی که با حضور جمعی از مدیران دستگاه های اجرایی برگزار شد، اظهار داشت: تاکنون 6 هزار و 500 گیلانی برای کاروان پیاده اربعین در سامانه ثبت نام کردند و مهلت ثبت نام تا 24 آبان ماه ادامه دارد.

وی با بیان اینکه دفتر کنسولگری عراق فعالیتش را از روزهای آینده در رشت آغاز می کند، بیان کرد: محل دفتر و امکانات و تجهیزات آن مشخص شده است و با فعالیت این دفتر زائران برای صدور روادید لازم نیست به تهران مراجعه کنند.

استاندار گیلان با اشاره به اینکه اقدامات مناسبی در ستاد اربعین حسینی انجام شده است، اظهار کرد: بعد از تلاش های زیاد، پرواز رشت به عراق بعد از 5 سال پیگیری فعال شده است.

نجفی به ایجاد رفاه و آرامش برای زائران اربعین تاکید کرد و گفت: مراسم اربعین امسال چند برابر نسبت به سال های گذشته اهمیت دارد و باید با نظم برگزار شود.

نماینده عالی دولت در استان گیلان از مدیران دستگاه های اجرایی مربوطه خواست نسبت به خانواده های شهدا و شهدای مدافع حرم توجه ویژه داشته باشند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم, از این پس زائران اربعین می توانند برای اخذ روادید به دفتر صدور روادید عراق در رشت مراجعه کرده و نیاز نیست به تهران سفر کنند.

-----------------------------------------

نگارنده : خشايار ت.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

در اين بازار اگر سوديست با درويش خرسند است ««« »»» خدايا منعمم گردان به درويشی و خرسندیدفتر کنسولگری عراق در رشت فعال می شود


TT / 0 --- TP / 0%

گردآوری شده توسط : خشايار ت.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : استان ها
برچسب ها : دفتر , فعال , عراق , کنسولگری

مطالب مرتبط