دلایل قطع همکاری بازیگر ایرانی با شبکه جم و بازگشت به ایران

دلایل قطع همکاری بازیگر ایرانی با شبکه جم و بازگشت به ایران

بازیگر ایرانی که چندی پیش برای همکاری به شبکه جم پیوسته بود، از علل بازگشتش به کشورمان گفت.

خبرگزاری فارس- گروه رادیو و تلویزیون: چندی پیش بود که موج تازه ای با عنوان پیوستن هنرپیشگان، کارگردانان و عوامل فنی به شبکه تلویزیونی جم در محیط جایزی پیچید. نقش اسامی نظیر چکامه چمن ماه، رابعه اسکویی، بهارک صالح نیا، پردیس افکاری، مانی کسراییان، رامسین کبریتی، بهناز سلیمانی، هرمز سیرتی، مهدی مظلومی و ... که نقل میشد با امکانات بسیار و دستمزد بالا به این شبکه تلویزیونی پیوسته اند.

بعد از آن هم چندین کار با حضور این افراد روی آنتن شبکه جم رفت که علی رغم تبلیغات گسترده ای که به انجام رسانده بودند آثاری ضعیف از آب درآمدند که خیلی نکته اقبلا قرار نگرفتند.

بعد از این شکست بزرگی که شبکه جم متحمل شد، بر آن شد تا راه کار تازه ای اتخاذ کند و همین شد تا «سعید کریمان» مدیر شبکه های جم در نامه ای تاکید کند روند تولیدات در این شبکه از سرعت و کیفیت کافی برخوردار نبست و به دلیل ظرفیت محدود تولید، ادامه همکاری با عوامل تولید به شکل استخدام ثابت وجود ندارد و جهت پیش گیری از رسیدن به نقطه ای که مخارجهای سربار مانع از انجام تولید شود، ناگزیریم با مجموع عوامل تولید به شکل پروژه ای مشارکت داریم!

پخش این نامه قطعا برای کسانی که از سر سودای موقعیت خوب تر به این شبکه پیوسته اند، دلپذیر نیست و شاید همین از جمله دلایلی باشد که «هرمز سیرتی» را وادار به بازگشت کرده است. سیرتی که بیشتر از آنچه که در جهان عکس و تصویر باشد، از جمله هنرمندان رادیو بوده، این روزها به کشورمان برگشته و بنا به گفته خودش دیگر قصد همکاری با شبکه جم را ندارد.

در همین زمینه «هرمز سیرتی» در مکالمه با خبرنگار رادیو و تلویزیون خبرگزاری فارس گفت: من قطعا به کشورمان برگشته ام و همکاری ام با شبکه جم به پایان رسیده و تسویه حساب کرده ام.

وی درباره علل بازگشتش به کشورمان توضیح داد: سیناپسی از یک فیلمنامه برای من فرستاده بودند که من حضورم در شبکه جم را بر مبنای آن فیلمنامه پذیرفته و موافقت کرده بودم. اما در ادامه نگاه کردم که آنچه که به من پیشنهاد کرده بودند تغییر کرد و من از این موضوع و قضایا گله مند بودم. البته نقل کردند که تا یکی دو ماه آینده همه چیز به روال سابق خود برمی گردد ولی من دیگر موافقت نکردم و نقل کردم که این شکلی به من صدمه می خورد.

سیرتی تصریح کرد: با آمدن آقای عقیلی که قصه روی ایشان رفت، من نقل کردم که دیگر قبول نمی دارم و به کار هنری ام صدمه می خورد. خلال این که 3 ماه قرارداد من با شبکه جم به پایان رسیده بود و من هم برگشتم.

وی همچنین در پاسخ به این پرسش که آیا تولیدات شبکه جم و محیط آنجا در حدی بود که به دلیل آن از کشور خود بروید و مهاجرت کنید؟ گفت: اینها مواردی است که ترجیح می دهم بعدا به آن به طور مفصل پاسخ نقل بکنیم. این روزها در حال رفت و برگشت به دادسرای فرهنگ و رسانه و ارائه پاسخ به یکسری سوالات هستم. البته این را هم نقل بکنیم که بسیار با احترام با من برخورد کرده اند و تا به حال کوچولو ترین بی ادبی به من نشده است و کاملا محترمانه نکته خطاب قرار گرفته ام.

****با نظرات خود به ما در پيشرفت خدمات به شما، يارى دهيد****

نگارش از: تورانبانو ض.

فرهنگی هنری در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

حديث دوست نگويم مگر به حضرت دوست ««« »»» که آشنا سخن آشنا نگه دارددلایل قطع همکاری بازیگر ایرانی با شبکه جم و بازگشت به ایران


TT / 80 --- TP / 14%

گردآوری شده توسط : تورانبانو ض.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : ایران
برچسب ها :

مطالب مرتبط