دمشق: اتحادیه اروپا مدافع تروریستها است و اشک تمساح می ریزد

دمشق: اتحادیه اروپا مدافع تروریستها است و اشک تمساح می ریزد

یک منبع در وزارت خارجه سوریه اعلام کرد که ادامه پیروی اتحادیه اروپا از سیاست کشورهای تندروی عضو این اتحادیه مانند فرانسه، مانع از آن می‌شود که بتواند نقشی مثبت در منطقه و جهان ایفا کند.

عکس   دمشق: اتحادیه اروپا مدافع تروریستها است و اشک تمساح می ریزد

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم به نقل از سانا، یک منبع رسمی در وزارت خارجه سوریه اعلام کرد که اتحادیه اروپا هنگامی که درباره اوضاع انسانی در سوریه سخن می گوید، فاقد کمترین حد صداقت است.

وی افزود که ادامه پیروی اتحادیه اروپا از سیاست کشورهای تندروی عضو این اتحادیه مانند فرانسه، مانع از آن می شود که بتواند نقشی مثبت در منطقه و جهان ایفا کند.

این منبع اظهار داشت: وزارت خارجه سوریه بیانیه صادره از سوی وزرای خارجه کشورهای عضو اتحادیه اروپا را بی ارزش می داند و معتقد است که فریب افکار عمومی و وارونه جلوه دادن حقایق، شایسته برخی از کشورهای اتحادیه اروپا که بارها از عدم اثر بخشی شیوه اتحادیه در قبال سوریه انتقاد کرده اند، نیست.

وی افزود: بهتر است که اتحادیه اروپا اظهاراتش را با ادعاهایش مبنی بر مقابله با تروریسم مطابقت داده و با مشروعیت بین المللی همسو شود نه اینکه خود را مدافع گروههای تروریستی بداند و به خاطر درد و رنج غیرنظامیان در حلب که تروریستها موجب آن شده اند، اشک تمساح بریزد.

این منبع تصریح کرد: اتحادیه اروپا هنگامی که درباره اوضاع سوریه سخن می گوید فاقد کمترین حد صداقت است، زیرا از طریق حمایت از تروریسم و وضع تحریمها علیه مردم سوریه، در ایجاد درد و رنج برای آنها سهیم است.

اتحادیه اروپا روز دوشنبه حملات هوایی جنگنده های روسی و سوری به تروریست ها در حلب را محکوم کرد.

اتحادیه اروپا با محکوم کردن حملات هوایی جنگنده های روسی و سوری به مواضع تروریستها در مناطق شرقی حلب، مدعی شد که مسکو عمدا بیمارستان ها و پرسنل پزشکی را هدف قرار می دهد.

— با نظرات خود به ما در پيشرفت خدمات به شما، يارى نماييد —

نگارش توسط : خسرو ا.

بین المللی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

از اين مرض به حقيقت شفا نخواهم يافت
««« »»»
که از تو درد دل ای جان نمی‌رسد به علاج

دمشق: اتحادیه اروپا مدافع تروریستها است و اشک تمساح می ریزد

TT / 0 — TP / 0%

نظر دهید