دموکرات ها برای پیروزی بر جمهوری خواهان به عملیات آزادی سازی موصل نیاز دارند

دموکرات ها برای پیروزی بر جمهوری خواهان به عملیات آزادی سازی موصل نیاز دارند

مشاور مناسب فرمانده کل قوا نقل کرد: دموکرات‌ها برای پیروزی در رای گیری جلو رو به عملیاتی که اکنون در شمال موصل انجام می‌شود نیاز دارند.

به گزارش خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری فارس، سرلشکر رحیم صفوی مشاور مناسب فرمانده کل قوا عصر امروز در حاشیه مهمانی دومین سالگرد ارتحال آیت الله مهدوی کنی در پاسخ به پرسشی اطراف عملیات اخیر در شمال موصل بیان داشت: آمریکایی ها برای رای گیری ریاست جمهوری خود به این عملیات نیاز دارند و دموکرات ها نیز برای پیروزی بر جمهوری خواهان نیازمند این عملیات هستند.

سرلشکر رحیم صفوی اضافه کرد: در این عملیات مردمان کشور عراق گروهک تروریستی داعش را در اصلی ترین پایگاه آنها یعنی موصل غلبه کردند و تبعات این شکست قابل تأمل است.

وی با بیان این که با نابود شدن گروهک تروریستی داعش در موصل و حضورشان در کشور سوریه امکان می دارد فشار بر این کشور شروع شود، نقل کرد: این بازی بزرگی است که ایالات متحده شروع کرده و امکان دارد معادله سیاسی آنها و روسیه را دچار عوض شود.

صفوی ادامه داد: البته روس ها تاکنون خوب ایستادگی کرده اند ولی جنگ نهایی و تقابل راهبردی در کشور سوریه تعیین می شود و امیدواریم در این تقابل آنچه نتیجه کار است به نفع کشور سوریه و مردمان کشور عراق باشد.

مشاور مناسب فرمانده کل قوا در پایان ابراز امیدواری کرد که صلح در کشور سوریه و کشور عراق برقرار شود چراکه کشورمان نیز به دنبال این صلح است.

----------------------------------------------------

تهیه شده توسط: كوروش م.

سیاسی در بخش سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

می خورد خون دلم مردمک ديده سزاست ««« »»» که چرا دل به جگرگوشه مردم دادمدموکرات ها برای پیروزی بر جمهوری خواهان به عملیات آزادی سازی موصل نیاز دارند


TT / 57 --- TP / 25%

گردآوری شده توسط : كوروش م.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : دموکرات
برچسب ها : پیروزی , جمهوری , عملیات , موصل

مطالب مرتبط