دوران دفاع مقدس منبعی غنی برای تبلیغ دین اسلام

دوران دفاع مقدس منبعی غنی برای تبلیغ دین اسلام

نماینده ولی فقیه در لرستان زمان پاسداری مقدس را منبعی غنی برای تبلیغ دین مبین اسلام آگاهی داشت.

به گزارش خبرگزاری «حوزه» از شهر خرم آباد؛حجت الاسلام والمسلمین میرعمادی با بیان این که ظرفیت عظیم این گنجینه باید بخوبی تبلیغ و نهادینه شود اضافه کرد:روایان و حکایتگران باید بتوانند با علم و آگاهی از حوادث و وقایع زمان پاسداری مقدس فعالیت خود را به انجام رسانند.

وی با اشاره به این که روایان باید اطلاعات دقیق و کافی از ابعاد گوناگون زمان پاسداری مقدس داشته باشند تصریح کرد:طلاب راوی باید با در بر داشتن حس تبلیغ از روایت این زمان خوشگلی های و جاذبه های عرفانی زمان طلایی پاسداری مقدس را برای مخاطبان قافله های راهیان نور بیان نمایند.

امام جمعه شهر خرم آباد با اشاره به این که سخن و بیان راویان قادر هست ثمربخشی مطلوبی در تعمیق فرهنگ ایثار و شهادت داشته باشد خاطر نشان کرد:راویان پاسداری مقدس باید سخن نقل کردن نیکو و وزین را برای انتقال فرهنگ ایثار و شهادت را در برنامه تبلیغی خود گذارند.

حجت الاسلام والمسلمین فوت شو عمادی پرهیز از زیاده گویی ها و غلو در بیان واقعیات زمان پاسداری مقدس را نیز از دیگر وظایف مبلغان و طلاب راوی زمان پاسداری مقدس برشمرد و بیان داشت:راویان باید اصل حادثه را با ایجاد حس معنوی و جاذبه های عرفانی برای زائران قافله های راهیان نور بیان کنند.

وی بیان دقیق و مستند حوادث زمان پاسداری مقدس را از جمله وظایف خطیر طلاب راوی زمان پاسداری مقدس برشمرد و اضافه کرد:در پردازش حوادث زمان پاسداری مقدس راویان باید با خلاقیت و چشمگیری کلام در دل مخاطبان پیام خود را جای بدهند.

نماینده ولی فقیه در لرستان با بیان این که خوب سخن راویان از جمله تدابیر نکته نیاز برای فراخوان الی الله و نصرت الهی است اضافه کرد:راویان زمان پاسداری مقدس باید معجزه عملیات زمان پاسداری مقدس و اخلاص رزمندگان را بخوبی در قالب پیامهای عرفانی به مخاطبان جابجا کنند.

حجت الاسلام والمسلمین میرعمادی در پایان با اشاره به این که مبلغان و راویان زمان پاسداری مقدس باید هنر روایتگری داشته باشند اضافه کرد:راویان برای روایت ابعاد معنوی زمان پاسداری مقدس به آثار مستند و مکتوب استناد کنند و در این صورت قادر هستند از گنجینه عظیم زمان پاسداری مقدس برای تدوام اهداف انقلاب استفاده نمایند.

--- لطفا نظر خود را در مورد سايت سرزه در انتهاي صفحه بنويسيد ---

نگارش توسط : بهنوش ن.

حوزه در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

هنر بی‌عيب حرمان نيست ليکن ««« »»» ز من محرومتر کی سالی بوددوران دفاع مقدس منبعی غنی برای تبلیغ دین اسلام


TT / 100 --- TP / 27%

گردآوری شده توسط : بهنوش ن.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : حوزه
برچسب ها : تبلیغ , مقدس , منبعی

مطالب مرتبط