دولت در سفر به استان مرکزی به انتظارات مردم پاسخ دهد

دولت در سفر به استان مرکزی به انتظارات مردم پاسخ دهد

خبرگزاری فارس: دولت در مسافرت به استان مرکزی به انتظارات مردمان پاسخ دهد

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی با تأکید بر این که دولت در مسافرت به استان مرکزی به انتظارات مردمان پاسخ دهد، نقل کرد: دولت در مسافرت به استان مرکزی با تشکیل کمیته‌های تخصصی و بهره‌گیری از نیروهای کارآمد برای حل معضلات بکوشد.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد از اراک، آیت الله قربانعلی دری نجف آبادی صبح امروز در کلاس درس اخلاق مدیران استان مرکزی بیان داشت: به زودی استان امام میزبان هیأت دولت خواهد بود که می طلبد مردمان و مسؤولان به خوب ترین شکل ممکن آماده استقبال از مسافرت هیأت دولت باشند.

وی تصریح کرد: این مسافرت فرصت بسیار ارزشمندی برای بررسی و رفع معضلات استان است که باید نهایت بهره را گرفت.

امام جمعه اراک با بیان این که محور این مسافرت باید پاسخ کارآ به خواسته های منطقی مردمان باشد، ادامه داد: مدیران باید انتظارات مردمی را اولویت بندی و فهرست بندی کرده و به وزرای مربوطه پیشنهاد کنند.

دری نجف آبادی با تأکید بر این که لازم است دولت در این مسافرت کمیته های تخصصی را تشکیل و با استفاده از نیروهای کارآمد در راستای حل معضلات و تصویب مصوبات تاثیر گذار و محرک در توسعه و کار گام بردارد، بیان کرد: قطعاً این مسافرت حلال تمام معضلات استان نخواهد بود، اما قادر هست نقش نقش می داری در حل معضلات و بهبود زیرساخت ها داشته باشد.

وی اضافه کرد: بررسی مسائل پایه، محرک های توسعه، زیرساخت ها و معضلات از نکات اهمیتی می داری است که نباید در این مسافرت نکته غفلت قرار گیرد.

امام جمعه اراک پرهیز مدیران از تکبر و غرور، پیروی از ولایت، حفظ وحدت و یکپارچگی، تلاش برای تحقق اقتصاد مقاومتی، خدمت بی منت به مردمان و اخلاق مداری را نکته تأکید گذاشت.

— ضمن تشکر از حسن انتخاب شما، لطفا نظرات خود را در انتهاى صفحه براى ما بنويسيد —

نگارنده : پگاه د.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

خوشا دمی که درآيی و گويمت به سلامت
««« »»»
قدمت خير قدوم نزلت خير مقام

دولت در سفر به استان مرکزی به انتظارات مردم پاسخ دهد

TT / 64 — TP / 23%

نظر دهید