دولت برای ایجاد اشتغال در استان مرکزی مصوبات اثربخش را دنبال کند

دولت برای ایجاد اشتغال در استان مرکزی مصوبات اثربخش را دنبال کند

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی گفت: دولت در سفر خود به استان مرکزی در راستای انجام مصوبات اثربخش حرکت کند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم در اراک، آیت الله قربانعلی دری نجف آبادی صبح امروز در کلاس درس اخلاق مدیران استان مرکزی با اشاره به سفر هیئت دولت به استان مرکزی اظهار داشت: دولت باید با نگاهی ویژه به استان امام خمینی(ره) و ظرفیت های موجود در آن درصدد تشکیل کمیته های تخصصی باشد و با استفاده از نیروهای کارآمد برای برطرف ساختن مشکلات و تصویب مصوبات تاثیرگذار در توسعه و اشتغال زایی استان مرکزی تلاش کند.

وی افزود: مسئولان اجرایی استان باید با اولویت بندی خواسته های مردم آنها را به صورت شفاف به رئیس جمهور و مسئولان کشوری مربوطه ارائه کنند البته انتظار این نیست که با سفر هیئت دولت تمامی مشکلات برطرف شوند بلکه خواسته مردم سرعت بخشی به بررسی مسائل موجود و در دستور کار قرار دادن آنها به ترتیب اولویت است.

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی تصریح کرد: مدیران اجرایی در مسیر تحقق بخشی به اهداف اقتصاد مقاومتی و همین طور ترویج فرهنگ ایرانی و اسلامی نقش مهمی را دارند و می توان گفت که در خط مقدم عملی کردن خواسته های مقام معظم رهبری قرار دارند و باید در این راه با برنامه حرکت کنند.

دری نجف آبادی بیان کرد: یکی از بزرگترین آفت هایی که سبب ضربه زدن به مدیریت کارآمد در جامعه اسلامی می شود تکبر مدیران است که باید تعهد و اخلاق مداری را سرلوحه کار خود قرار دهند و با داشتن تخصص کافی این روند را گسترش بخشند، داشتن مسئولیت در جوامع اسلامی یک موهبت اسلامی است و در این راستا باید مدیران خدمت بدون منت را سرلوحه کار خود قرار دهند و با الگو گرفتن از سیره امام علی(ع) در پیشبرد اهداف مدیریتی خود حرکت کنند و برای تقویت و احیا ارزش های دینی و اسلامی تلاش کنند.

وی ادامه داد: پیروی از ولایت و داشتن وحدت و یکپارچگی ضرورت جامعه اسلامی است و بنا به فرمایشات مقام معظم رهبری لازم است که از ایجاد دوگانگی در جامعه دوری کرد و تمامی فعالان سیاسی و اجتماعی با هر طرز تفکری که دارند براساس ارزش ها و آرمان های انقلاب و نظام اسلامی حرکت کنند و با پرهیز از تفرقه نقشه های دشمنان را متلاشی سازند.

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی عنوان کرد: اخلاق و تقوای الهی شامل موضوعات بسیاری مانند وجدان کاری، تعهد، فرهیختگی، صیانت از حقوق شهروندی و غیره می شود که همه مدیران باید به این موارد توجه داشته باشند.

دری نجف آبادی خاطرنشان کرد: با توجه به خطبه قاصعه امام علی(ع) در نهج البلاغه، اقشار مختلف مردم به ویژه مدیران باید تواضع و فروتنی داشته باشند و از تکبرورزی پرهیز کنند زیرا کبر و غرور یکی از عوامل فسادهای اخلاقی در جامعه است و متکبران در پیشگاه خداوند منزلت و جایگاهی ندارند.

--با نظرات خود به ما در پيشرفت خدمات به شما کاربران عزيز، يارى نماييد--

نگارنده: فرشيد و.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

شست و شويی کن و آن گه به خرابات خرام ««« »»» تا نگردد ز تو اين دير خراب آلودهدولت برای ایجاد اشتغال در استان مرکزی مصوبات اثربخش را دنبال کند


TT / 0 --- TP / 0%

گردآوری شده توسط : فرشيد و.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : استان ها
برچسب ها : اثربخش , اشتغال , مصوبات

مطالب مرتبط