دولت از خودروسازهای داخل کشور حمایت لوس کننده ای دارد/زور سازمان ملی استاندارد به برخی واحدهای تولیدی در کشور نمی رسد

دولت از خودروسازهای داخل کشور حمایت لوس کننده ای دارد/زور سازمان ملی استاندارد به برخی واحدهای تولیدی در کشور نمی رسد

خبرگزاری فارس: دولت از خودروسازهای داخل کشور حمایت لوس کننده‌ای دارد/زور سازمان ملی استاندارد به برخی واحدهای تولیدی در کشور نمی‌رسد

رئیس خانه صنعت، معدن و تجارت استان زنجان نقل کرد: دولتی‌ها از تولیدکنندگان خودرو در کشور حمایت لوس کننده‌ای دارند، اما همچنان کیفیت ماشین ها پایین بوده و پس از تهیه کرد حتما باید برای سرویس به تعمیرگاه برده شوند.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد از زنجان، سجاد نباتچیان چهارشنبه شب در مهمانی گرامیداشت هفته استاندارد و آیین تجلیل از واحدهای نمونه استاندارد استان زنجان در محل تالار همایش اتاق تبلیغاتی استان زنجان، بیان کرد: افرادی چون فوت شو احمد سادات در تاریخ کشور وجود دارند که پایه قرار ده استاندارد نوین کشورمان به حساب مییایند.

وی با اشاره به این که از زحمات این افراد به اندازه کافی قدردانی نشده است، اضافه کرد: وی از جمله افرادی بود که اجازه واردات خارج از کشور را نداده و به صنعت و استاندارد در کشورمان علاقه بسیار زیادی داشت.

رئیس خانه صنعت، معدن و تجارت استان زنجان با اشاره به این که استاندارد حداقل کیفیت قابل قبول برای کالاهای خودمان است، تصریح کرد: در حال حاضر درج نشانه استاندارد بر روی کالاهای تولید به جد شجاعت بسیار زیادی را می طلبد.

وی با نقش این پرسش که آیا در کشور ما به واقع استانداردسازی محصولات برای همه واحدهای تولیدی کشور اجرا شده است، اضافه کرد: صنعت خودروسازی کشور ما در این نکته واقعا با معضل مواجه و استاندارد در آن رعایت نمی شود.

نباتچیان ادامه داد: در حال حاضر یک تولیدکننده زحمت بسیار زیادی کشیده و کامیاب به درج نشانه استاندارد بر روی محصولات خود می شود، اما خودروسازها به آسانی و بدون هیچ زحمتی نشانه استاندارد را بر روی محصولات خود درج می کنند.

* زور سازمان ملی استاندارد به برخی واحدهای تولیدی در کشور نمی رسد

وی تبیین کرد: سازمان ملی استاندارد در کشور ما اقدامات بسیار خوبی به انجام رسانده است، اما در برخی موارد ظاهراً زورش به برخی واحدهای تولیدکننده نمی رسد.

رئیس خانه صنعت، معدن و تجارت استان زنجان اضافه کرد: دولتی ها از تولیدکنندگان خودرو در کشور حمایت لوس کننده دارند و هر نوع مددی چون اقدامات تعرفه ای و مالی نیز می کنند، اما همچنان کیفیت ماشین ها پایین بوده و پس از تهیه کرد حتما باید برای سرویس به تعمیرگاه برده شوند.

نباتچیان با تأکید بر این که کیفیت تولید کالاهای خارجی نیز همانند سالیان گذشته خود نیست، بیان کرد: تولیدات کشور کاملاً ردی نبوده و از کیفیت بدی نیز در برخی موارد برخوردار نیستند، اما باید در این بخش حساسیت داشت.

وی همچنین بیان کرد: بهره گیری از کالاهای تولید داخل کشور یک افتخار برای ایرانیان است.

-لطفا نظر خود را در مورد سايت سرزه در انتهاي صفحه براي ما بنويسيد-

نگارنده: سامان ط.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

گرد ديوانگان عشق مگرد
««« »»»
که به عقل عقيله مشهوری

دولت از خودروسازهای داخل کشور حمایت لوس کننده ای دارد/زور سازمان ملی استاندارد به برخی واحدهای تولیدی در کشور نمی رسد

TT / 66 — TP / 16%

نظر دهید