دولت روحانی ناکارآمد و پیر است/ اصلاح طلبان دیگر نمی توانند مدعی ترمیم کابینه باشند

دولت روحانی ناکارآمد و پیر است/ اصلاح طلبان دیگر نمی توانند مدعی ترمیم کابینه باشند

عضو جامعه روحانیت مبارز دولت روحانی را دولتی ناکارآمد و سالخورده و فشل توصیف کرد و گفت: وزرایی که تغییر کرده‌اند از جریان اصلاحات بوده‌اند و این جریان دیگر نمی‌تواند مدعی ترمیم کابینه باشد.

حجت الاسلام حسین ابراهیمی عضو جامعه روحانیت مبارز در مکالمه با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری فارس، با اشاره به تغییرات در دولت روحانی بیان داشت: حالت دولت در رابطه با مسائل اقتصادی به گونه ای است که با این تغییر و تحولات هم قادر نیست مطالبات مردمان را پاسخ و معضلات اقتصادی و رکود را سامان دهد.

ابراهیمی ادامه داد: اگه دولت از ابتدای روی کار آمدن برای اقتصاد کار عالی ای به انجام میرساند شاید قادر میبود نتیجه خوبی بگیرد اما متاسفانه همه انرژی خود را بر روی برجام قرار داد.

عضو جامعه روحانیت مبارز دولت روحانی را دولتی ناکارآمد و سالخورده و فشل توصیف کرد و اضافه کرد: دولت قادر نبود قول های خود را محقق کند و از این رو این دولت برای دهه 70 خوب بود.

وی با تاکید بر این که دولت قادر نخواهد بود از این تحولات بهره برداری رای گیری ای کند یادآور شد: با توجه به این که وزرایی که عوض شده اند از جریان اصلاحات بوده اند و این جریان دیگر قادر نیست مدعی ترمیم کابینه باشد و از سوی دیگر آنها قادر نخواهند بود رسالت خود را در جامعه به انجام رسانند.

---ضمن تشکر از انتخاب شما، لطفا نظرات سازنده خود را در انتهاى صفحه براى ما بفرستيد---

گردآوری توسط : آوا ع.

سیاسی در بخش سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

به چمن خرام و بنگر بر تخت گل که لاله ««« »»» به نديم شاه ماند که به کف اياغ دارددولت روحانی ناکارآمد و پیر است/ اصلاح طلبان دیگر نمی توانند مدعی ترمیم کابینه باشند


TT / 49 --- TP / 22%

گردآوری شده توسط : آوا ع.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : مدعی
برچسب ها : طلبان , کابینه , ترمیم , اصلاح

مطالب مرتبط